fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

41% 142 hlasů
4.1 10 142
akční / krimi / thriller / válečný, USA, , 95 min.
Storm Catcher
DVD od 26.5.2006 Intersonic

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:30Americký akční thriller o supermoderní stíhačce, zločinnému plánu na její zneužití a jediném muži, který ho dokáže pilotovat.
Jack Holloway, pilot Air Force, je odsouzen za krádež vojenského leteckého prototypu, kterou nespáchal. S těžkou situací se nedokáže smířit. Riskuje svůj život při odvážném útěku, aby objevil odcizené letadlo, a tak mohl očistit své jméno a získat zpět ztracenou svobodu. Podaří se mu kontaktovat blízkého přítele poručíka Sparkse, který mu pomůže odkrýt velké tajemství - smrtelně nebezpečné nitky konspirace, vedoucí do továrny americké vojenské techniky. Holloway nemá na výběr, bojuje nejen za záchranu svého života a pověsti ale i za záchranu vlastní rodiny...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Označila bych tento film jako průměrný, tedy ve srovnání s dalšími filmi ve kterých účinkuje hlavní hrdina Dolph Lundgren. Je opravdu těžko říct, zda-li se tyto filmy dají hodnotit obecně, ale na to co jsem od něj viděla, jsem se docela dobře bavila, i když se stále nejedná o film, který bych komukoliv doporučila.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Lovec bouřek

obrazek
Zlotřilý a zrádný general William Jacobs chce svrhnout vládu Spojených států a proto chystá útok na Bílý dům. Za prostředek své pomsty si zvolí nové supermoderní a přísně tajné tryskové letadlo přezdívané Storm Catcher (Lovec bouří), výsledek utajovaného projektu Phoenix, kterým chce bombardovat Washington. Problém je v tom, že tohle letadlo zatím umí a dokáže pilotovat pouze jediný člověk na světě, major Jack Holloway. Že by se však na něčem, takovém pochopitelně nepodílel a tak se Jacobs nejprve pokusí zaplést do svých plánů lstí, když s pomocí pilota kapitána Lucase, který se vydává za Jacka a letadlo ukradne, takže je to Jack, kdo je později obviněn z krádeže a několika zabití.
obrazek
Je odsouzen vojenským soudem a téměř zahyne, když je vězeňský transport přepaden. Podaří se mu však využít situace a uprchnout s odhodláním očistit své jméno od křivého nařčení. Po krátkém setkání s rodinou je však zavražděna jeho manželka Jessica, když se Jacobs rozhodne k přímému nátlaku a unese jeho dceru Nicole jako rukojmí. Hrozí, že ji zabije, pokud Jack neudělá co po něm Jacobs chce. Naštěstí je tu Jackův nejlepší přítel, kapitán Johnson, přezdívaný Sparks, kolega z projektu Phoenix, který má jako počítačový expert v rukávu několik fíglů jak příteli pomoci.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 20. 4. 2018 Svátek má Marcela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz