fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

komedie / romantický, Česká republika, , 100 min., od 12 let
Kinopremiéra v ČR a SK 21.3.2019

Režie:
Herci: , , , , , více...


UkázkaHledá se láska, zn. spěchá.
Eliška má svatbu, čeká na svůj velký dívčí moment, ale rajské veliké „ano“ nakonec nezazní. Ženich totiž v rozhodující chvíli vezme roha a přímo od oltáře uteče. Romantické LOVEní plné lásky skončilo průšvihem. Zdrcená nevěsta má naštěstí kamarádku, která přesně ví, co dělat. Její recept je jasný, Eliška potřebuje novou známost a především přísun sexu. Ideálně v opačném pořadí. Ona sama si milostný život užívá plnými doušky, a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Začíná LOVEní, odhodlaný a mnohdy zábavný lov na lásku. Eliška se vrhá do randění naslepo, aby mezi řadou katastrofických schůzek a sérií trapasů zkusila najít nový vztah. Je to jako s pověstnou jehlou v kupce sena. Někde tam prostě bude, jen se musí hledat. Lovit. Láska ovšem nejsou její jediné starosti. Eliška se taky musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem. Podivínem, který na střeše chová včely a který ji u sebe doma za žádnou cenu nechce.
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Ester Geislerová (Jarní dotazník)
obrazek
Měla jste někdy profil na seznamce?

Ano, právě kvůli filmu LOVEní. Stáhla jsem si Tinder, ale vydržela jsem s tím asi jen dva dny. Vůbec mi to nesedí. Dala jsem si tam fotku s polštářem pod trikem, abych vypadala těhotná a jeden ze dvou kontaktů mi napsal, že už se asi seznamovat nepotřebuju.

Ale vím, že pár lidí z mého širšího okolí seznamky využívá a dokonce se na nich i někdo z nich seznámil.

Váš ideální muž

Musím použít to, co říkala moje babička. Já jsem si s ní jednou o chlapech povídala a ona říkala, že ideální chlap má být dobře rostlej, má mít smysl pro humor a být chytrej, a musí být dobrej milenec. Sice to s ním pak nemusí být pořád skvělý, ale tohle byl ideální chlap pro mojí babičku a je i pro mě.

Jak jste nejlépe vyznala lásku?

Vymyslela jsem takovou sérii různých překvapení, které můj objekt a pak partner nemohl vůbec čekat. Bylo to téměř filmové.

Máte ráda jaro?

Jaro miluju, Mám ráda všechny ty vůně, také mám narozeniny v březnu. Mám ráda velikonoce, mám ráda sněženky, pomněnky, sakury, nádivku s kopřivami, jarní polívku, kterou nám dělala babička, mám ráda, jak na chalupě všechno pučí a voní a vrací se chuť do života.

Jakub Prachař (Jarní dotazník)
obrazek
Měl jste někdy profil na seznamce?

Nikdy jsem seznamku nevyužíval, já byl vždycky tak nechutně šarmantní a přesvědčivý, že jsem seznamky nepotřeboval. Znám ale lidi, kteří tam profil mají, nechci o nich mluvit, myslím, že by je to mohlo zdiskreditovat. Ale není jich málo.

Co se vám líbí na ženách?

Může to znít divně, ale já si strašně ujíždím na ochlupení v oblasti prsou.

Jak jste nejlépe vyznal lásku?

Diamantem.

Máte rád jaro?

Já mám rád J.A.R., hrají skvělý písničky. A jestli myslíte takovéto období smrti, jak se probouzí příroda a umírá hodně lidí, tak tohle období není moje nejoblíbenější.

Evelyn Kramerová (Jarní dotazník)
obrazek
Mate chlapy na háku jako v LOVEní?

Některé ano a některé ne, jak už to u nás žen bývá. Na háku máme ty, kteří nás chtějí, ale my vždycky vehementně řešíme ty, co nás nechtějí.

Měla jste někdy profil na seznamce?

Ano, musím říct, že ano. Už v pubertě jsme si založili účet i s kamarádkou, to bylo poprvé. Pak jsme taky měla profil a stalo se občas po nějakém rozchodu, že jsem tam prostě ťukla, jestli se náhodou neobjeví nějaká láska v okruhu padesáti nebo sta metrů.

Mám ale i takovou výmluvu, protože jsem psala článek o seznamkách a tak jsem tam svůj profil musela mít. To je taková moje oficiální verze. Pro rodiče třeba.

A byla jsem překvapená, kolik mých známých je tam taky přihlášených.

Měla jste rande přes seznamku?

Ano, měla jsem i rande přes seznamku. A bylo to strašné. Hodinu vyprávěl jenom o sobě a já jen přikyvovala a nudila se. A strašně moc jsem celou hodinu chtěla jít domů.

Váš ideální muž

Mám ráda dominantní muže, ten typ, který si vezme, co chce. A taky by měl být inteligentní a vtipný.

Jak jste nejlépe vyznala lásku?

Já jsem takový trochu extrémista a když někoho miluju, tak člověka úplně zadusím láskou. Nezdám se, ale jsem velká romantička a v lásce jsem pak celá ponořena a umím ji intenzivně vyznávat. Můj bývalý přítel byl třeba až dojatý, jak svou lásku vyjadřuju, jak jí dávám průchod.

Máte ráda jaro?

Určitě ano. Všechno kvete, všechno pučí, nosíme krátké sukně, krátké rukávy a prostě je to cítit ve vzduchu.

Jana Švandová (Jarní dotazník)
obrazek
Váš ideální muž

Na mužích mám ráda smysl pro humor, to je, myslím, hodně důležité. A toleranci. Ale když potkám muže, který se mi trochu líbí, v první řadě se mu kouknu na boty a pak jdu teprve nahoru až k očím.

Jak jste nejlépe vyznala lásku?

Úplně jednoduše a podle mě i tím nejlepším způsobem. Slovy Miluji tě.

Máte ráda jaro?

Já mám jaro strašně ráda. Všechno kvete, všechno voní a mám pocit, že všichni po té zimě tak nějak zkrásní.

Karel Janák (Jarní dotazník)
obrazek
O hercích LOVEní

Ester je bezprostřední, má svůj svět, dělá trička knížky, to je strašně hezký a zajímavý. A Kuba je specifický a sympatický herec. Někdy jsou chlapi herci hrozně namachrovaní, ale Kuba je fajn. Evelyn je strašně vtipná. Ona je stand-up komička, začínala takhle. A je to neskutečně vtipná ženská. A to je vzácné. Ester je také vtipná, ale Evelyn je ultra vtipná.

Musel jste se někdy po rozchodu hodně rychle přestěhovat?

Ano, to se mi stalo bohužel. Přítelkyně mi řekla něco, kvůli čemu jsem s ní už nemohl zůstat. A zrovna to bylo před Vánoci a já šel bydlet ke kameramanovi, který točil tenhle film a trávil jsem tam Vánoce, prostě to bylo trapné.

Na co jste sbalil svojí partnerku?

Já jsem ji asi ukecal. Hodně jsme si psali, a i když jsme se viděli, tak jsem jí asi ukecal, jak jsem jí psal zprávy a snažil jsem se být vtipný.

Máte rád jaro?

Jaro miluju, je to skvělé, jak se všechno probouzí a je nejlepší, když má svou partnerku.


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 23. 5. 2019 Svátek má Vladimír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz