fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

33% 128 hlasů
3.3 10 128
film / science fiction, Kanada,
Metal Tornado

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:33Pensylvánská společnost vynalezne metodu využívání neomezeného množství energie ze slunečních erupcí. Při prvním pokusu však dojde k havárii a část energie unikne do ovzduší. Způsobí tornádo, které do sebe vtahuje všechny kovové předměty...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Není nad dobré science fiction (vědecký výmysl). Když ale autor spustí roušku své fantazie až moc, jeden se nestačí divit, co je schopný vymyslet. Jules Verne byl sice ve své době také považován za šarlatána, ale jak to nakonec dopadlo víme všichni. To, co je ukázáno v tomto snímku, je ale už tak neskutečný blud, že snad autoři museli být na drogách. Všechna tajemství magnetického pole sice určitě ještě neznáme, ale že by při vykolejení z rovnováhy působilo na vše možné jenom na člověka ne, je docela víc než zvláštní. Technické vymoženosti, vědci pochopitelně vědíc co a jak, přírodní i fyzikální zákony jako by neexistovali, jedna nelogičnost za druhou. Zkrátka, čeho je moc, toho je až příliš. Jak tomu chybí jakákoliv logika, není radno se tomu ohromným obloukem vyhnout. Člověk jinak dokáže zblbnout velice rychle.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Magnetické tornádo

Ředitel Helios World Jonathan Kane se chystá oznámit veřejnosti, že společnost vynalezla metodu využívání neomezeného množství energie ze slunečních erupcí. Vynález má změnit svět. Mezitím bývalý poradce Steven Winters ve své domácí laboratoři odhalí, že je konstrukce snímačů energie vadná. Volá Jonathanovi, ale ten na něj nemá čas. Winters při dalším pokusu zahyne. Helios World při nejbližší sluneční erupci načerpá energii do superkondenzátorů. Zaměstnanci Michael a Rebecca však zjistí, že neznámo kam uniklo tři sta megawattů. Z okolí jsou vzápětí hlášeny podivné jevy. Veškeré kovové předměty jsou přitahovány neznámou silou. Jsou registrováni první zranění. Michael chce riskantní pokusy přerušit, Jonathan to však nedovolí. Naopak volá do francouzské pobočky, že můžou experiment spustit. Michael s bratrem Ronem zjistí, že uniklá sluneční energie vytvořila bludné magnetické pole o velikosti půlky fotbalového hřiště. Pole s tornádem, které přitahuje vše kovové, sleduje rudnou žílu, která probíhá městem a pokračuje do Filadelfie. Ve městě je vyhlášena pohotovost a většina obyvatel se stačí ukrýt. V nebezpečí ovšem zůstává Filadelfie.


Podobné filmy

X-Men 2
(X-Men United (X2)) Mají nadpřirozené schopnosti a lidé se jich bojí. Když neznámý mutant...
zítra 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Wonder Woman
Než se stala Wonder Woman, byla Dianou, princeznou amazonek. Žila spolu se svou matkou a d...
so. 24.8. 20.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Já, legenda
(I Am Legend) Většinu obyvatel naší planety proměnil zmutovaný virus v krvežíznivé bestie....
so. 24.8. 23.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 22. 8. 2019 Svátek má Bohuslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz