fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

48% 171 hlasů
4.8 10 171
animovaný / komedie, USA, , 80 min., od 13 let
Lil' Pimp

Režie: ,
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:26Chlapeček bez kamarádů a přátelský pasák bojují v animované komedii s podlým starostou o vyhlášený striptýzový bar.
Hlavní postavou animované komedie ve stylu slavného South Parku je devítiletý zrzavý Pimp, který se nedokáže přizpůsobit životu na předměstí, nemá kamarády a den co den musí čelit posměchu. Jeho život nečekaně změní prostitutka Sweet Chiffon. Vezme ho do svého pracoviště, baru Hřiště, kde ho seznámí s pasákem Džusem. Okouzlený Pimp se s ním spřátelí a rozhodne se být také pasákem. Začne se oblékat jako on, a dokonce využije Džuse k tomu, aby zapůsobil na spolužáky. A když se pasák dostane do potíží, je odhodlán mu pomoci. Starosta Tony Gold totiž Džusovi pohrozí, že zavře jeho bar, pokud nedostane devadesát procent všech zisků. K nátlaku dokonce zneužije i Pimpa. Když se totiž chlapec odmítne vrátit k matce, obžaluje Tony Džuse z jeho únosu, nechá ho zatknout, podminuje a zavře jeho bar, a pak začne unášet jeho prostitutky. Džus je sice přesvědčen, že ho Pimp zradil, ale rychle pochopí svůj omyl, když ho chlapec ve vězení navštíví a pomůže mu uprchnout. Společně pak vymyslí plán, jak se starostovi pomstít, a zapojí do něj také Pimpovu matku, která jim pomůže nejen získat klíče od radnice, ale také osvobodit unesené prostitutky.
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Malý pasák

Chlapeček bez kamarádů a přátelský pasák bojují v animované komedii s podlým starostou o vyhlášený striptýzový bar. Devítiletý Pimp nemá žádné kamarády a denně musí čelit posměchu vrstevníků. Jeho neveselý život nečekaně změní prostitutka, která ho seznámí s pasákem Džusem. Okouzlený Pimp se ním spřátelí, rozhodne se být také pasákem, začne Džuse ve všem napodobovat, a když se pasák dostane do potíží, je odhodlán pomoci mu. Starosta Gold totiž hrozí, že zavře jeho bar, pokud nedostane devadesát procent zisků. Neštítí se ničeho, jen aby dosáhl svého, dokonce nechá Džuse i falešně obvinit a zavřít. Naštěstí je tu Pimp, plán jak starostu porazit a jeden věru nečekaný spojenec.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 22. 10. 2019 Svátek má Sabina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz