fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

58% 741 hlasů
5.8 10 741
film / komedie, romantický, USA, , 93 min., od 13 let
DVD od 2.11.2009 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize so. 30.11. RTL2 (hu) 12.15
RTL2 (hu) 12.15
Ukázka
01:30Management je romantická komedie o důsledcích náhodného setkání Mikea Cranshawa a Sue Claussen v arizonském dálničním motelu, který patří Mikeovým rodičům. Láhev vína jako poděkování za pohostinnost způsobuje, že se dva lidé vydávají na mnohovrstvou a složitou cestu hledání smyslu života. Marný snílek Mike sází všechno na výlet do Marylandu, kde Sue pracuje, ale na místě zjišťuje, že na něj v jejím pečlivě naplánovaném životě nezbývá místo. Konzervativní Sue, jež je posedlá touhou změnit svět, se vrací ke svému bývalému příteli - jogurtovému magnátovi jménem Jango, který jí slibuje možnost uplatnit se v oblasti charity. Ale Mike konečně našel něco, za co mu stojí bojovat, a přestože jsou jeho šance malé, v souboji o Sue se nevzdá. Oba čeká spletitá, kodrcavá, ale zároveň osvobozující cesta, na jejímž konci přijde poznání, že jejich místa na světě se nalézají skutečně nejspíš vedle sebe.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Ve filmu se prolínají tři hlavní žánry komedie, drama a romantický, v některém filmu to funguje, ale bohužel zrovna v tomhle opravdu ne. Scénář je špatný, ani ne tak dialogy jako příběh samotný, ve kterém se ty žánry opravdu perou, ze začátku to vypadá na komedii, následně romantiku a pak drama. Žádný žánr vysloveně nepřevažuje a to je dle mého názoru špatně. Takže navzdory krásné Jennifer Aniston a milému Steveovi Zahnovi jsem se nudila.
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Management

Mike pracuje vmotelu svých rodičů, ale vůbec ho to nebaví. Jednoho dne do motelu zavítá Sue, obchodnice sobrazy, která se Mikeovi zalíbí na první pohled. Snaží se ji také zaujmout, ale ona nejeví zájem. Nakonec přece jen dojde ke sblížení, ale pro Sue to nic neznamená. Zato Mike se do ní zamiluje a jede za ní přes půl země. Znovu se dozvídá, že ho Sue nechce, ale zároveň o ní zjišťuje zajímavé věci. Sue naprosto nezištně pomáhá chudým lidem a jejím snem je vést stacionář pro potřebné. Mike však u ní nemá šanci a musí odjet zpět domů... Jeho těžce nemocná matka umírá a Mike se znovu rozhodne vyhledat Sue. Ta už ve firmě nepracuje, rozhodla se vrátit ke svému bývalému příteli, jogurtovému magnátovi. Mike ji znovu najde a znovu je odmítnut. Navíc mu Sue sdělí, že je těhotná a bude se vdávat. Mike ji žádá, aby si vzala jeho, ale Sue ho odmítá a on se na pár měsíců uchýlí do buddhistického kláštera... Mike se ale nedokáže oprostit od minulosti, a tak se po čase zase vrací zpět do motelu. Jeho otec mu motel předá, chce se už věnovat jen sobě. Mike se rozhodne motel zavřít a chce vněm zřídit denní stacionář pro potřebné, tak jak si to přála Sue.


Podobné filmy

Stůj, nebo maminka vystřelí
(Stop! Or My Mom Will Shoot) Matka Estelle Getty přijíždí na návštěvu za svým synem Sylves...
dnes 09.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Hon za svobodou
(Chasing Liberty) Anně je osmnáct a právě jí zase překazili rande s klukem, který se jí lí...
dnes 11.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Mít tak holku na hlídání
S dětmi jsou starosti. A co teprve, je-li tím dítětem dcera tak říkajíc na vdávání. Malá t...
dnes 14.30
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 19. 11. 2019 Svátek má Alžběta
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz