fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

78% 1477 hlasů
7.8 10 1477
hudební / komedie / muzikál / pohádka / rodinný / sci-fi / fantasy / pro děti, USA/Velká Británie, , 139 min.
DVD od 31.10.2012 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ocenění: 1964, Oskar, Ženský herecký výkon (J. Andrewsová), Hudba (R. M. Sherman, R. B. Sherman), Vizuální efekty, Film
starNastavit upozornění

V TV televize po. 16.12. Sky Movies Greats HD 18.30, zítra Sky Movies Showcase HD 06.10
Sky Movies Greats HD 18.30
Sky Movies Showcase HD 06.10
Ukázka
04:14Konečně je tu vychovatelka, kterou mají děti rády. S kouzelnou Mary prožijí naši malí hrdinové ta nejúžasnější dobrodružství.
Banksovi jsou úplně normální rodina. Bohužel pan a paní Banksovi pro samou práci nemají na své děti tolik času, kolik by si přáli, proto musí pro své dvě děti najmout paní na hlídání. Pan Banks se tedy rozhodne dát inzerát do novin. Ale netuší, že stejně tak učinily i jeho děti. Druhého dne se u Banksových objeví dáma jménem Mary Poppins. Pan Banks z ní zprvu není vůbec nadšený, zato děti si jí zamilují hned na první pohled a během následujících dní s Mary prožijí spoustu neobvyklých zážitků.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Přesně tenhle typ uřvaných pohádek nemůžu ani cítit. Doufám, že už nic podobného v životě neuvidím.
Všechny komentáře k filmu 5+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Mary Poppins

Banksovi jsou úplně normální rodina, žijící v pěkném domě v Třešňové ulice č. 17. Bohužel pan a paní Banksovi pro samou práci nemají na své děti tolik času, kolik by si přáli, a proto musí pro ratolesti najmout paní na hlídání. Již po několikáté dává pan Banks inzerát do novin. Ale netuší, že stejně tak učinily i jeho děti. Potíž je v tom, že jak Jane (Karen Dotriceová), tak Michael (Matthew Garber) nejsou zjevně s výběrem těchto pečovatelek spokojení, protože u nich žádná dlouho nevydrží. A tak si šestá chůva za poslední čtyři měsíce balí kufry. Přísný otec seznam s požadavky dětí striktně odmítne a roztrhaný ho hodí do krbu. V noci ovšem do domu vnikne západní vítr, zmocní se útržků a odnese je vzhůru k nebi. Ráno stojí na prahu domu Mary Poppinsová (Julia Andrewsová) s tím samým seznamem v ruce, tentokrát ale celým. Mary Poppinsová je na první pohled důstojná osoba, se kterou není radno žertovat, ale i bytost plná fantazie, která navíc umí čarovat! L. Traversové z roku 1934. Příběh zasazený do Londýna r. 1910, plný fantazie a bláznivých nápadů, je ideální předlohou pro filmovou adaptaci a poskytuje vynikající muzikálovou příležitost Julii Andrewsové, která za svůj výkon získala Oscara.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 13. 12. 2019 Svátek má Lucie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz