fb  Sdílet
   Informace    Recenze    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

69% 1540 hlasů
6.9 10 1540
film / drama, romantický, USA, , 110 min., od 12 let
City of Angels / Stadt der Engel
DVD od 10.5.1999 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize ne. 25.8. Doma 22.15
Doma 22.15
Ukázka
00:30Ona nevěří na anděly, dokud se do jednoho z nich nezamiluje.
Andělé skutečně chodí mezi námi a jeden z nich se dokonce zamiloval. Kvůli svému citu je ochoten vzdát se i nesmrtelnosti. Co se stane, když se anděl strážný zamiluje do dívky nad níž má bdít?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Vynikající film. Sice to občas zadrhne, ale jinak dokáže překvapit a emocemi je nabitý. Spokojenost.
Všechny komentáře k filmu 44+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Recenze

Kdyby se vám někdy stalo, že vám nějaký Američan řekne, že jste jeho anděl strážný, neváhejte ani minutu a napalte mu to pěstí do ksichtu (boxerem). V Americe totiž už dávno andělé nejsou, tím, čím kdysi bývali. (Trochu mu potom do rány namočit také není od věci.) Travoltův Michael vypaluje jednu cigaretu za druhou a v Boží armádě hraje anděla Gabriela dokonce Christopher Walken.    Katherine: Co miluješ Gabrieli? Gabriel: Drcení tvojí lebky.    Amíci se prostě dobrali stavu, který my, filozofové, označujeme hlubokomyslným přirovnáním - prase v žitě. Mají pocit, že jsou na tom tak dobře, aby se mohli ptát, co se stalo, kdyby anděl zatoužil po zkušenostech smrtelníků. Jako třeba: mít emoce, cítit dotyk něčí ruky, zamilovat se. Čeho by se byl anděl schopen vzdát za tyto zkušenosti? Ani ve snu je nenapadne, proč by se anděl, proboha (no, pro toho jo, ale třeba proč by se anděl, kurva), chtěl cítit méněcenný při pohledu na Arnolda Scharzeneggera, proč by chtěl cítit... Celá recenze
Archinek, 6 z 10

Popis filmu Město andělů

<>Obrázek nenalezen<> Na počátku příběhu se setkáte s andělem Sethem, který odvede z nemocnice malou holčičku, která zemřela navzdory snahám lékařů. Cestou se jí ptá, co měla v životě nejraději. Svému příteli Cassielovi se pak Seth svěřuje, že lidem závidí schopnost prožívat radost i bolest, vnímat chutě či doteky. Zanedlouho má Seth pocit, že ho lékařka Maggie Rice, která na operačním sále marně bojuje o život svého pacienta pana Balforda, na okamžik zahlédla. Seth, jehož pokusy uklidnit ji, žena necítí stejně jako jeho dotyky, svěří Cassielovi, že by chtěl být viditelný, aby mohl lidem více pomáhat, ten však jeho myšlenky nechápe. Seth stále sleduji Maggie, která se nepřestává trápit nešťastnou operací. Jednoho dne ho však žena překvapí, když ho zahlédne a dokonce osloví. Oblíbeným místem andělů je knihovna, kde mohou naslouchat myšlenkám lidí a právě tady se Maggie opět setká se Sethem, který ji upozorní na svou oblíbenou pasáž v Hemingwayově knize.
obrazek
Dvojice spolu stráví příjemné chvíle, které Maggii přinesou tolik potřebný klid na další operaci. Tím by měl být poživačný pan Messenger. Ten k překvapení Setha vycítí jeho přítomnost a řekne mu, že se ještě nechystá zemřít. Ještě větším překvapením pro něj zjištění, že Messenger také býval andělem. Z lásky ke své současné manželce se však rozhodl být člověkem. Maggie se pokusí vyzvědět, kdo je její nový tajemný přítel, jeho přiznání, že je nadpozemskou bytostí, andělem, však nevěří a pošle ho pryč. Večer však cítí jeho přítomnost a díky jeho objetí se jí podaří překonat vrozenou nespavost a usnout. Messenger ji prozradí, že Seth je skutečně anděl, že se do ní zamiloval a že potřebuje její lásku, aby se dokázal vzdát věčnosti.


Podobné filmy

Osudové léto 2
(Blue Crush 2) Osmnáctiletá Dana, která je skvělou surfařkou, objeví deník své zemřelé mat...
dnes 13.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Bláznovo zlato
(Fool's Gold) Matthew McConaughey je tak posedlý hledáním potopeného pokladu z lodi Aureli...
dnes 15.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Kontakt
(Contact) Jodie Foster zasvětila celý svůj život touze navázat spojení s mimozemskými civi...
dnes 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 19. 8. 2019 Svátek má Ludvík
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz