fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

68% 837 hlasů
6.8 10 837
film / drama, krimi, thriller, USA, , 108 min.
Sea of Love
DVD od 9.2.2004 Universal

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:30Policejní detektiv Keller je workoholik žijící na hraně. Spolu se svým kolegou Touheyem pátrá po seriovém vrahovi a přitom narazí na krásnou podezřelou. Přesvědčen o její nevině vstupuje do vášnivého vztahu nehledě na přesvědčivé důkazy, že právě ona je vrah.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu První polovina byla naprosto skvělá, a kdyby film udržel tohle tempo dirigované Al Pacinem a Johnem Goodmanem, dal bych bez zaváhání 5*. V durhé polovině, kdy se přestala hrát sonáta o mužské partě a chlapském přátelství, ale přešlo se na pole lásky, všechno najednou začínalo dostávat naivní podtóny, vytrácel se humor a ani překvapivé odhalení vraha už to zkrátka nevytrhlo.
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Moře lásky

obrazek
Hlavními hrdiny napínavého thrilleru, který je současně milostným příběhem i dramatem, jsou newyorští detektivové Frank Keller a Teri Sherman, kteří jsou pověřeni vyšetřováním několika vražd. Všichni zavraždění byli muži, všichni byli zastřeleni, všechny zastihla smrt v posteli za zvuků písně Moře lásky a všichni si podali veršovaný inzerát v seznamovací rubrice časopisu pro svobodné. Aby našli vražedkyni, vydávají se Frank s Terim za osamělé muže a podají si podobný inzerát v naději, že je přivede na stopu. Ozve se jim několik žen a mezi nimi také blonďatá prodavačka obuvi Helen, vášnivá milenka a obětavá svobodná matka malé holčičky. A Frank Keller, zkušený detektiv s dvacetiletou praxí, který ani ve chvílích volna nepřestává být ve střehu, se do ní zamiluje. Za sebou má jedno zkrachovalé manželství a nevěří, že by Helen mohla být chladnokrevnou vražedkyní. Jenže Helen má doma sbírku starých desek, mezi které patří také Sea of Love (Moře lásky), kterou Keller našel u jedné z obětí a navíc má na ledničce označená jména mužů, kteří se stali obětí neznámého vraha, či spíše vražedkyně. A tak je Frank Keller nucen svádět krutý vnitřní boj, kde na jedné straně stojí láska a na druhé varování sebezáchovného instinktu.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Úterý 30. 6. 2015 Svátek má Šárka
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz