fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

44% 727 hlasů
4.4 10 727
film / thriller, hororový, science fiction, USA, , 93 min., od 12 let
Species II

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:09Nastává čas páření...a jen ten nejsilnější druh přežije!
Po návratu z mise na Mars není kapitán Patrick Ross tím, kým byl předtím. Infikován mimozemskou DNA, stává se pozvolna strašlivou bytostí s jediným cílem - rozmnožit se s lidskou ženou!!! Několik žen umírá hrůznou smrtí po porodu vetřelčího potomka a je jen jediná žena Eva - umírněnější klon vetřelce, kterou by mohla výzkumnice Laura Bakerová a najatý zabiják Press Lenox využít k dopadení Patricka a jeho zhoubného potomstva. Evin mateřský pud však vykoná své a čas neúprostně běží...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Začalo to tak že kozmonaut na Marse odoberie vzorky a keď budu v raketopláne a budú sa vracať na zem a jedna zo vzoriek sa otvorí a niečo mimozemského vnikne do astronautov.Keď súložil s tými šľapkami a to čo prišlo potom ináč pôsobivé.Ale asi po tejto scéne už to nebolo také skvelé.Hlavne po trikovej stránke to nebola žiadna výhra.Ani príbeh ma nebavil hlavne čo sa týka tých potomkov nezaujalo ma to.Herecké výkony ma neohromili a boli slabé.Mimozemšťana ktorého nejde zabiť ale Americká armáda na niečo príde a nesklamala.Aspoň hod vidlami sa vydaril.
Všechny komentáře k filmu 5+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Mutant 2

obrazek
V dobře střežené laboratoři se bioložce Lauře Bakerové podaří stvořit Evu, identické genetické dvojče původní Sil, u níž se však podaří oslabit rozmnožovací pudy, takže nehrozí, že by se situace opakovala. Bohužel ve stejnou dobu jsou dva astronauti z trojčlenné posádky první expedice na Mars na povrchu rudé planety napadeni miliony let latentními geny mimozemské rasy. Přes potíže se vrátí bezpečně na Zemi, kde jsou sice oslavováni jako hrdinové, zejména Patrick Ross, který si jako synátorův syn dokáže získat přízeň médií, ale v zákulisí se situace začíná armádě, která se na projektu letu na Mars značnou měrou podílela, vymykat z rukou.
obrazek
Navzdory karanténě, kterou posádka prochází, začne zmutovaný Ross hledat vhodné ženy k páření, aby rozšířil svou rasu na Zemi. Důsledky jsou tragické a všechny ženy, které využije, zejména pak prostitutky, které jsou nejsnadněji dostupné, umírají, když se krátce po spáření proderou z jejich vnitřností na svět děti, které mají k běžným novorozencům hodně daleko. Všechny je pak Ross ukrývá v opuštěném domě, kde se mají zakuklit a transformovat do podoby mimozemské rasy. Nakonec se mu podaří proniknout do výzkumného střediska, kde se setká s Evou. Výsledkem jejich spojení by byl mutant mnohem nebezpečnější než všichni předchozí. Není divu, že do akce je znovu povolán lovec mutantů Press Lenox, který si poradil už se Sil, původním uprchlým mutantem.
obrazek
Ten se s pomocí bioložky Laury Baker a Rossova kolegy Dennise Gambla, kterého mimozemský vetřelec nevyužil, protože byl geneticky nevhodným prostředím. Trojice se po Rossových stopách dostane do jeho úkrytu, kde se jim podaří většinu malých mutantů zlikvidovat. Jenže to už se ze spojení Rosse a Eve rodí příšera, která se ukazuje mnohem obtížnějším oříškem a zlikvidovat ji není vůbec jednoduché.


Podobné filmy

Nevědomí
(Oblivion) Osamocený strážce Tom Cruise dostal za úkol získat zbývající zemské zdroje na p...
dnes 16.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podstata strachu
(Ring Around the Rosie) Kvůli poslednímu přání své babičky se Gina Philips vydává na odleh...
dnes 22.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Plán útěku
(Escape Plan aka The Tomb) Expert na útěky z vězení Sylvester Stallone má za úkol prověřov...
zítra 00.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 25. 6. 2019 Svátek má Ivan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz