fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

58% 372 hlasů
5.8 10 372
komedie / romantický, USA, , 115 min., od 11 let
The Marrying Man / Too Hot to Handle

Režie:
Herci: , , , , , více...
Romantická komedie o lehkomyslném milionáři a barové zpěvačce, kteří se jednoho dne probudí a zjistí, že jsou manželi.
Původně se chtěl milionář Charley Pearl společně se svými přáteli pouze rozloučit se svobodou a pak se oženit s dcerou mocného hollywoodského magnáta. Když však v jednom z nočních podniků v Las Vegas spatřil zpěvačku Vicky Anderson, podlehl jejímu kouzlu a ve svém opojení její krásou vůbec neuvažuje o následcích. Neodradila jej ani skutečnost, že zpívající krasavice je přítelkyní nechvalně známého gangstera Bugsyho Siegela. Když už ji svírá v náručí, stojí náhle Bugsy přede dveřmi. A protože s gangstery nejsou žádné žerty, je pro dvojici jedinou záchranou okamžitá cesta před oltář. Druhý den přinesou noviny zprávu o Charleyho bleskové svatbě, ovšem k jeho velké smůle už o něm nechce ani Vicky ani jeho bývalá snoubenka slyšet. Jediným možným krokem je stejně rychlý rozvod. Jenže přes všechny překážky se mezi Vicky a Charleym začne rodit láska. Ale té se do cesty postaví ještě nejedna překážka.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Kim Basinger neskutečná! Vážně dechberoucí. Ve 37/8 letech taková porce ženské krásy- kdekoliv, kam se podíváš... Omotanou okolo Baldwinovy chlupaté nohy bych ji ale vidět nemusel... Za to se ale pecky nebo procenta nesrážely. Chyběl mi tu silný příběh. Místo toho tady do sebe neustále požďuchovali dva nenapravitelní, doživotní nedospělci, glosovaní partičkou znuděných kamarádů, kteří měli být údajně v jednom kole a děsně v kurzu dobového veřejného zájmu, tenhle film z nich ale udělal origo pavlačový klepny. Sama Kim to nemohla zachránit, ale pomohla tomu určitě nemálo.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Muž na ženění

Když se v roce 1956 čtyři mladíci zastaví u baru, kde slyší zpívat krásnou Vicki Andersonovou, připomene jim to příběh kamaráda Charleyho Pearla, který se začal psát před sedmi lety... Charley Pearl, syn bohatého výrobce zubní pasty, je elegantní playboy a sportovec. To mu spolu s krásnými ženami stačí k naplnění života. Právě má před svatbou s Adélou Hornerovou, dcerou největšího hollywoodského producenta Lewa Hornera. Ten sice dceřinu volbu neschvaluje, ale musí se s budoucím zetěm smířit. Než se ožení, vyjede si Charley s kamarády na "pánskou jízdu" na farmu do Las Vegas. Po cestě se ale rozhodne, že se vrátí ke své milované, kamarády tam jen doveze. Ti ho chtějí přemluvit, aby přece jen jel s nimi. V baru, kde zastaví, dojde k osudové události: Charley poprvé spatří krásnou zpěvačku Vicki Andersonovou. A chce ji mít. A to přestože se dozví, že je přítelkyní gangstera Bugsyho "Ranaře" Siegela. Než ho stačí jeho gorily vyhodit, smluví si s Vicki schůzku. Ta nechá otevřené okno a právě když odpočívají po milování, domů se vrátí Ranař. Oba mají strach, Vicki je ale jasné, že už ji vyměnil za jinou dívku. Snad proto je Ranař nechá naživu, rozhodne ale, že je potrestá tím, že se musejí okamžitě vzít. A tak se koná neradostná svatba... Lew Horner zuří: všechno bylo v novinách, má ostudu a jeho dcera ještě větší. Adéla si ale vymůže, že během tří měsíců, kdy bude s otcem v Evropě, se Charley zbaví své nečekané manželky a pak si mohou znovu pohovořit o sňatku. Charley, od kterého Vicki hned po svatbě hrdě odešla, souhlasí. Po návratu Hornerů nařídí otec tichý, nenápadný sňatek a Charley opět souhlasí. Jeho přítel Tony otevírá nový klub, kam kamarádi zavítají, a protože onemocněla zpěvačka, zastoupí ji Vicki, čerstvě rozvedená s Charleym. A síla, která k sobě oba mladé lidi neodolatelně přitahuje, opět zapůsobí.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 24. 6. 2018 Svátek má Jan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz