fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

67% 766 hlasů
6.7 10 766
Kanada/USA, , 119 min.
Mystery, Alaska

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:09Komedie plná romantiky, která vás nenechá vytuhnout!
Malá vesnice Mystery na Aljašce je přímo posedlá hokejem. Zvenčí se můžou zdát tamní obyvatelé jako chladní čumáci, ale při pohledu zevnitř zjistíte, že tam není nouze o žhavé skandály a senzace. Věci se rázně pohnou kupředu, když místní amatérský tým, který tvoří lehce připitomělí vesničané, dostane nabídku, aby si zahrál s legendárními New York Rangers. Rázem je ten zapadákov středem pozornosti a tým z Mystery musí vedle opravdových hvězd dokazovat, že si zaslouží nejen právo na život, ale i na přítelkyně, manželky a milenky!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Konečně film o sportu, kterému rozumím, fandím a podporuji ho. Sympatická oddechovka, která trochu vypadá, že se skvělí herci rozhodli udělat si zábavnou dovolenou a tak odjeli do Kanady natočit si film o hokeji, který se odehrává na Aljašce. Mě se to líbilo. Bylo to napínavé, vtipné a hokejové. Co víc si přát. Kéž bychom se svým skvělým hokejem mohli taky někdy natočit takovýhle film. Jsem spokojená. Moje hodnocení - 60% za děj. Zvyšuji skóre na 65% za vtípky. V první půlce poslední třetiny 70% za to, že je to o hokeji, který miluji. Poslední vteřiny do konce a mé hodnocení končí na 75% za Russe Crowe, Colma Meaneyho, Hanka Azariu a Kevina Duranda....a taky za to, že dodnes cítím obdiv ke všem lidem, co umí bruslit. Já se to po dvaceti letech stále ještě nenaučila :-)
Všechny komentáře k filmu 7+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Mystery, Aljaška

Zasněžená vesnice Mystery je možná ten největší americký zapadákov, ale vyznačuje se jednou zvláštností: muži jako by se tu rodili s bruslemi na nohou. Každý z nich je totiž posedlý hokejem. Takový je i místní šerif John Biebe. Spolehlivý strážce zákona, milující manžel a otec tří skvělých kluků, ale jakmile se ocitne na ledě, jde všechno ostatní stranou. Zdejší ženy mají pro vášeň svých poloviček pochopení. Některá je tu a tam možná nevěrná, ale když jde o hokej, fandí vždy tomu svému. Největší a nejdůležitější událostí v Mystery je totiž každotýdenní sobotní utkání, ve kterém proti sobě hrají jen ti nejlepší. Jednoho dne ale přijde nabídka, aby si to mysterijští rozdali s profesionálním hokejovým týmem New York Rangers. Amatérští hokejisté teď mohou dokázat, že na to mají a že jejich silácké řeči nejsou jen plácáním do mrazivého větru. Otázkou však je, zda k tomu najdou odvahu... .logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 1. 4. 2015 Svátek má Hugo
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz