fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

67% 695 hlasů
6.7 10 695
film / komedie, drama, romantický, USA, , 99 min., od 13 let
Something New
DVD od 15.4.2007 Bonton

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:25Kenya McQueen si myslela, že má všechno: úspěšnou kariéru, dobré přátele a rodinu. Jednu věc však pod kontrolou neměla - svůj milostný život. Když potkává přitažlivého a příjemného Briana Kellyho, zdá se, že vyřešila i tenhle problém. Ale pak se na scéně objevuje muž jejích snů a Kenya stojí před životním rozhodnutím. Zvítězí rozum nebo cit?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tak k dramatu bych tento film rozhodně nezařadila, jde o takovou lehkou romantickou oddechovku, kdy se Kenya rozhoduje mezi dvěma muži, spousta vtipných momentů mu dodává naprosto odlehčenou atmosféru, která se k filmu dokonale hodí, pokud bych zhodnotila děj, musím napsat prvotřídní, stejně tak jako celý film, který nejde ohodnotit jinak než čtyřmi hvězdičkami, mělo to několik táhlých momentů a ne úplně dokonalých situací, ale rozhodně tento film doporučuji.
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Něco nového

Manažerka Kenya McQueenová je půvabná mladá žena, kterou poněkud dusí její rodina, zejména konvenční matka, a kamarádky ji neustále ponoukají, aby si našla přítele. Kenya je ale plně zaneprázdněná svou prací, protože se domnívá, že vzhledem kbarvě své kůže se musí snažit dvojnásob, aby uspěla a mohla se ve firmě stát jak jí bylo slíbeno společnicí... Jednou se odhodlá dát si schůzku "naslepo" a seznámí se se sympatickým mladým mužem, který je ale běloch. Poděšená Kenya, která si dosud jako partnera vždy představovala výhradně černocha, rychle odchází. Pak se ale na jednom večírku sBrianem Kellym setká nečekaně znovu: matka její přítelkyně jí ho vřele doporučuje jako zahradního architekta. Kenya si totiž právě s koupila domek svelmi zanedbanou zahrádkou. Brian souhlasí a začne u ní pracovat. Kenya si sice vyslouží napomenutí od svého bratra Nelsona, nenapravitelného sukničkáře, který pokaždé přivede jinou přítelkyni, vždy ale černou: Nelson je toho názoru, že i Kenya by se měla držet této barvy pleti... Mezitím se Brianovi pomalu daří odbourávat dívčiny strachy, předsudky a vnucené názory na "černobílý svět". Když ji pak znenadání pozve na výlet do hor, je Kenya překvapená, ale nakonec jede. Vbouřce se oba poprvé políbí a pak u ní stráví Brian noc... A právě tehdy se poprvé vážně pohádají: důvodem je Kenyin příčesek, díky němuž má dlouhé rovné vlasy. Brian je toho názoru, že by byla hezčí vpřirozeném stavu. Hádka se brzy urovná a Kenya začne sBrianem oficiálně chodit. Ovšem to se zpočátku příliš nelíbí její černé společnosti, kde plavovlasý Brian doslova září. Kenya si nechá odstranit příčesek a pod nenápadným vlivem Briana se osmělí ivpráci. Občas si dovolí přednést vlastní názor, což jejímu šéfovi vůbec nevadí, právě naopak. Zahrada je hotová, na večírku na oslavu poznává Brian Kenyiny rodiče, znichž zejména matka jím očividně není nadšená. A bratr Nelson pro svou sestru našel "výhodnou partii", které paní McQueenová nadšeně tleská: Mark Harper je taktéž velice úspěšný mladý muž, jaksepatří konzervativní, hledající výhradně černou nevěstu a taktéž aspirující ve své firmě na post společníka. Zdá se, že se oba mladí lidé ksobě skvěle hodí. A jako naschvál se právě vté době Kenya opět pohádá sBrianem, který prohlásí, že nemá chuť už dál poslouchat stále dokola řeči o "bílých" a "černých" a o tom, jak se ti druzí musejí namáhat, aby je bílí uznávali. Kenya se začne stýkat sMarkem, který si už dělá naděje na dlouhodobější vztah a možná i na manželství. Kenya však cítí, že není šťastná. Když pak ale náhodně potká Briana sjeho bývalou přítelkyní a zdá se, že se dali opět dohromady, snaží se na mladého architekta zapomenout.


Podobné filmy

Střevíčky
I trpělivost má své meze! Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři (1983). Hrají: A. Čunderlíko...
dnes 06.25
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Raubíř Ralf
(Wreck-It Ralph) Hlavní záporák Raubíř Ralf touží po tom, aby byl milován tak, jako perfek...
dnes 06.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Babička
Obrazy ze života na Starém Bělidle ve filmovém přepisu klasického díla Boženy Němcové (194...
dnes 06.39
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 8. 12. 2019 Svátek má Květoslava
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz