fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

61% 9 hlasů
6.1 10 9
drama, Slovensko, , 82 min.
Kinopremiéra v ČR 11.10.2018 v SK 21.9.2017

Režie:UkázkaNina je dvanáctiletá dívka a její svět se otřásá v základech - vztah jejích rodičů se rozpadl a budou se rozvádět. Dvě bytosti, které jí byly dosud největší oporou, spolu už nedokážou komunikovat a Nina jen zoufale přihlíží jejich hádkám. Jedinou jistotou, která jí zůstala, je závodní plavání. Když je ohrožena její účast na závodech, rozhodne se k radikálnímu kroku.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu 52. KVIFF - České a Slovenské filmy nikdy nebyli pro mě. Tenhle nebyl výjimkou, i když téma bylo skvělé. Rozvod rodičů z pohledu malé slečny, která tím vším bohužel trpí, tak moc, že se ztratí, aby jim ukázala, že na ní přece záleží nejvíce. Téma skvělé, ale zpracování se mi vůbec nelíbilo. Ve filmu byla spousta zbytečných scén, které bych dala úplně pryč, protože byli zdlouhavé a nudné. Výkon herců ale hodnotím jako velmi pozitivní.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Nina

Dvanáctiletá Nina, sympatické děvče s chlapeckým temperamentem, nadějná plavkyně, která sní svůj velký sen o olympijských hrách. Právě její postava se postupně stává odraznou deskou sobeckosti dospělých. Otec-jeřábník i matka-podnikatelka svoji dceru upřímně milují, ani jednomu to však nebrání v tom, aby ji využívali jako nástroj pomsty či (ná)tlaku na svého expartnera v rámci právě probíhajícího rozvodového řízení. Dívka miluje oba. Nerozumí jejich hrám, podrazům, naschválům, pomstám, alibistickým úkrokům. Drží se stůj co stůj svého křehkého, čistého dětského světa, a to i ve chvíli, kdy jí ho rodiče začnou drasticky ničit. Nina volí radikální řešení, což matku i otce zaskočí.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 24. 2. 2019 Svátek má Matěj
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz