fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

52% 213 hlasů
5.2 10 213
thriller / drama / krimi, USA, , 96 min., od 13 let
Hangman

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:33Psychologický thriller o atraktivní psycholožce, která je nucena utkat se o vlastní život s pomateným vrahem.
Dva policisté se pouští do na první pohled jednoduchého pátrání. Co se však zdálo jediným zločinem, stává se řadou hrůzných činů. A vypočítavý pachatel stále uniká.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Slaboučký jak čaj. Lou Diamonde Phillipsi, ks¨de se to v tobě bere, nevěřím ti ani podání ruky. Ještě je to furt lepší než drátem do voka, ale pívo z popelníku bych kvůli tomu nevypil.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Oběšenec

obrazek
Policejní detektiv Nick Roos je nasazen na případ sériového vraha, který před každou vraždou mučí své oběti bizarní variací na starou slovní hru zvanou Oběšenec. Jedna z prvních obětí byla nalezena v domě doktorky Grace Mitchellové, zámožné ženy, jejíž kariéra psychiatra byla těžce narušena osobním skandálem. Měla pletku s jedním svým pacientem, kterému zřejmě nedokázala pomoci, protože nakonec spáchal sebevraždu. Nick Roos zjistí, že nález první oběti v domě doktorky Mitchellové nebyl náhodný. Také další oběti byly jejími kolegy, přáteli nebo měly k doktorce nějakou vazbu. Grace se tak stává jednou z podezřelých, Nick Roos však nevěří, že by mohla být vrahem. Je přesvědčen, že se ji někdo snaží do případu zatáhnout a všechno na ni narafičit. <>Obrázek nenalezen<> Také pro něj je případ mnohem víc osobní, než se na první pohled zdálo. Vrah totiž napodobuje někdejšího, dnes už mrtvého sériového vraha přezdívaného Oběšenec, který před časem zabil jednoho z Nickových kolegů. Nečekaně se objevuje další komplikace, když se ukáže, že vraždy mohou mít něco společného s Graceiným nevlastním otcem a bývalým nadřízeným, doktorem Henrym Mitchellem. Ten se sice o dceru zajímá zdánlivě veden otcovským zájmem a podporou kolegyně dr. Natalie Walshové, ale Nick a jeho partner Joe zjistí, že Henry má zájem spíše o pozemek v hodnotě milionu dolarů, který sousedí s jeho pozemky a čirou náhodou patří Grace. Ta je vzata do ochranné péče, vrah se však policii vysměje a pošle videokazetu s nahrávkou Lynn Farmerové. <>Obrázek nenalezen<> Má smyčku kolem krku a je nucena hrát s vrahem Oběšence. Když prohraje, psychopat ji oběsí. Důkazy vedou k Paulu Jarvisovi, který pracuje v Mitchellově nemocnici, a přestože se policii podaří dokázat, že muž Grace sledoval, nemohou dokázat, že by byl vrahem. Jak dlouho ještě bude trvat, než bude vrah dopaden, kolik lidí ještě bude muset zemřít?logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 23. 6. 2018 Svátek má Zdeňka
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz