fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

56% 143 hlasů
5.6 10 143
film / krimi, komedie, drama, Velká Británie/USA, , 103 min., od 11 let
The Object of Beauty

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:17Psychologické komorní drama o malé ukradené sošce, velké finanční tísni a lásce, která prochází zatěžkávací zkouškou.
Americký obchodník Jake si spolu se svou manželkou Tinou užívají život na vysoké noze v luxusním londýnském hotelu West End. Když se však octinou ve finanční tísni a vedení hotelu žádá vyrovnat účet, Jake navrhne, aby prodali Tininu malou bronzovou bustu od Henryho Moorea za 20-tisíc liber. Tina to jednoznačně odmítne, protože to je její jediný majetek. Tina by však souhlasila s pojistným podvodem... Soška se však líbí i hluchoněmé Jenny, ne však pro její finanční hodnotu. Jednoho dne soška zmizí. Ukradla ji Jenny? Nebo ji ukryla Tina, aby získala vysokou pojistku? Navštívil hotel skutečný zloděj?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Docela zajímavé krimi o jedné malé cenné sošce, která se vypaří z hotelového pokoje. Mezi Johnem a Andie to na plátně vážně jiskří. Ale vše se stejně motá jen kolem té sošky, takže je to místy nudné a místy zase zajímavé, tudíž hodnotím průměrně.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Objekt krásy

obrazek
V luxusním londýnském hotelu West End žije se svou ženou Tinou americký obchodník Jake. Přes chystaný obchod s kakaem se ocitá ve finanční tísni a proto navrhne Tině, aby prodala svou vzácnou sošku, malou bronzovou hlavu od Henryho Moorea. Žena to však odmítne, protože je to prý její jediný majetek. Vedení hotelu však začíná být netrpělivé a naléhá na zaplacení účtu, Jake však marně pátrá po možnosti získat peníze, protože obchod s kakaem ztroskotal, protože stávkující dělníci naházeli náklad do moře. Tinu napadne, že by mohla sošku pouze schovat, žádat vysokou pojistku, Jake však nechce sáhnout k podvodu. Potom však do hry vstoupí mladá hluchoněmá pokojská Jenny, která je soškou natolik okouzlena, že ji ukradne. Tina podezřívá milence, že ji vzal, ten si zase myslí, že ji schovala ona.
obrazek
Pohádají se, ale pak ohlásí vedení hotelu a pojišťovně krádež. Hotelový detektiv Swayle nechce volat policii, protože aféra by poškodila pověst hotelu, pustí se však do intenzivního pátrání. Zhoršující se finanční tíseň a stále otevřenější naléhání na zaplacení účtu zvyšuje mezi oběma milenci napětí, což vede k dalším hádkám. Sošku, kterou Jenny ukryla doma v koupelně, objeví její bratr Steve s pokusí se ji prodat překupníkovi. Když neuspěje, pohodí sošku na smetišti, odkud ji odnese Jenny a nenápadně vrátí do pokoje Tiny a Jakea. Jenže to už překupník zjistí, jakou má vlastně cenu a vyhrožuje Jenny, že pokud mu sošku nepřinese, zabije jí bratra. A tak znovunalezená soška opět zmizí.


Podobné filmy

Srdce a duše
(Heart and Souls) Neopatrný řidič autobusu se srazí s taxíkem, ve kterém jede matka do por...
dnes 05.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Chicago
Zkuste někoho zabít a rázem máte o popularitu postaráno. Renée Zellwegerová, Catherine Zet...
dnes 09.45
NAHRAT
ZDARMA
ČT2
Klíče
Malá komedie o tom, co všechno se může také přihodit, když čekáte přírůstek do rodiny (198...
dnes 09.47
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 24. 4. 2018 Svátek má Jiří
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz