fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

65% 39 hlasů
6.5 10 39
drama, USA, , 99 min.
Ordinary Miracles

Režie:
Herci: , , , , , více...

Soudkyně Kay Woodburyová bojuje za poněkud problematickou šestnáctiletou Sally, které se zřekla již čtvrtá pěstounská rodina.
Energická a neústupná soudkyně Kay Woodburyová prožívá osobní krizi, ke které se přidává bolestný spor s otcem. A teď je zde další komplikace. Kay je ze své funkce nucena dočasně umístit do nápravného zařízení pro mladistvé poněkud problematickou šestnáctiletou Sally Powellovou, které se zřekla již čtvrtá pěstounská rodina. Poté, co se seznámí s dívčinou smutnou historií, rozhodně se do dalšího soudního jednání vzít si ji sama do opatrovnictví. Když objeví, že dívčin otec žije, vymyslí plán, jak je dát spolu opět dohromady.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Dvě málo, tři moc. Všechny ,, dramatické chvilky a osobní krize", jsou zde tak dramatické, asi jako když stojíte v dlouhé frontě v Tescu a chce vám čůrat.
Myšlenka a záměr asi dobrý, ale bohužel v reálném životě pravděpodobnost tak 10.000 : 1
Všechny komentáře k filmu 2+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Obyčejné zázraky

Drama o touze po lásce, potřebě rodiny a dvou ženách, které hodně ztratily a možná by mohly jedna druhé pomoci. Problémová šestnáctiletá Sally strávila většinu života v pěstounských rodinách. V žádné však nevydržela a také současní pěstouni se jí chtějí zbavit. Její případ dostane na starost úspěšná soudkyně Kay, která právě prožívá osobní krizi. Bývalý manžel se znovu žení a jejího otce odvezli do nemocnice s infarktem. Když se Kay seznámí se smutnou minulostí Sally, rozhodne se uchránit ji před polepšovnou a sama si ji na čas vzít do péče. Přes řadu potíží se jí snaží pomoci, a když náhodou zjistí, že její otec žije, rozhodne se dát je opět dohromady.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 29. 4. 2017 Svátek má Robert
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz