fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

74% 18 hlasů
7.4 10 18
dobrodružný, Itálie/Francie/Německo, , 270 min.
Il deserto di fuoco

Režie:
Herci: , , , , , více...

Trojdílný televizní film o lásce a dobrodružné cestě emírova syna za tajemstvím vlastní minulosti.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Ako malý som tento trojdielný televízny dobrodružný film videl aspoň 3x a zakaždým sa mi páčil. Dnes by to asi vyzeralo s hodnotením horšie, ale musím brať od úvahy, že vtedy som netušil, čo je to dobrý film a strávil som za tým veµa času. Z nostalgie a spomienok (aj keď si veµmi nepamätám, o čom to bolo) dávam 4/10.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

1.díl.
Jednoho dne se nad územím malého arabského emirátu zřítí vrtulník. Zahyne celá posádka až na malého, jednoročního chlapce, který katastrofu jako zázrakem přežije. Emir Tafud, který tu chlapce najde, to také za zázrak považuje. Věří, že je Alláhovo znamení, jeho dar vládci, který má samé dcery. Vezme chlapce k sobě, dá mu jméno Ben a vychovává ho jako svého následníka.O pětadvacet let později je z chlapce chlap. Mladý odvážný muž, který je chloubou svého otce...

2.díl.
Od své pěstounky Leily se však jednoho dne doví pravdu o svém původu. Když zjistí, že není skutečným synem Emira, je to pro něj šok, ale když první vlna opadne, cítí někde hluboko v srdci osten štěstí. Nyní se totiž konečně může přiznat k lásce, kterou chová ke své "sestře" Amině. Tajemství jeho původu mu však nedá spát a tak se rozhodne, že musí za každou cenu vypátrat kdo vlastně je. S vědomím, že Amina jeho hluboký cit opětuje, opustí Ben tajně palác a vydá se na cestu do Casablanky. Tady pozná mladého Francouze Jacquota, který mu přislíbí pomoc při pátrání po rodičích. A opravdu jednoho dne najdou starý novinový článek o leteckém neštěstí, ke kterému došlo před pětadvaceti lety. Ben odhodlaný pokračovat v pátrání se rozhodne odcestovat do Paříže.

3. díl.
Všechno to začalo, když se před pětadvaceti lety, kdy nad územím malého arabského emirátu havaroval vrtulník. Zahynula celá posádka až na malého, jednoročního chlapce, který katastrofu jako zázrakem přežil. Emir Tafud, který chlapce našel to považoval za Alláhovo znamení, jeho dar vládci, který má samé dcery. Vezme chlapce k sobě, dá mu jméno Ben a vychovává ho jako svého následníka. Nyní je z chlapce mladý odvážný muž, který od své pěstounky Leily dověděl pravdu o svém původu. Když zjistil, že není skutečným synem Emíra, byl to pro něj šok, ale když první vlna opadla, pocítil v srdci osten štěstí. Mohl se totiž přiznat k lásce, kterou chová ke své "sestře" Amině. Tajemství původu mu však nedalo spát a tak se rozhodl, že musí za každou cenu vypátrat, kým vlastně je. S vědomím, že Amina jeho hluboký cit opětuje, opustil tajně palác a vydal se na cestu do Casablanky. Seznámil se s mladým Francouzem Jacquotaem, odcestoval s ním do Paříže a prožil řadu dobrodružství. Nyní se jeho dobrodružství chýlí ke konci.


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 22. 10. 2019 Svátek má Sabina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz