fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

50% 579 hlasů
5 10 579
film / thriller, drama, USA, , 99 min., od 13 let
Abandon
DVD od 8.8.2003 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:05"Sleduj, koho máš za zády ..."
Katie Burkeová je pod tlakem - musí dokončit diplomku na prestižní univerzitě a získat místo u špičkové konzultační firmy a přitom ji trápí vidiny. Stále ještě nepřekonala smutek ze vztahu s Embrym, který skončil před dvěma lety. Pořád ji znepokojuje podivné Embryho zmizení. Stopa už sice vychladla, ale detektiv Wade Handler, vyléčený alkoholik, vstupuje do Kateina chaotického studentského života, aby poskládal dohromady střípky Embryho zmizení a také svého života. V okamžiku, kdy objeví přesvědčivé důkazy, se Embry znovu objeví a zničí Kateinu počínající náklonnost k Wademu.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Znám filmek už hodně dlouhou dobu, před časem jsem si ho sehnala na DVD. Viděla jsem ho porvé a věděla jsem, že ho musím mít. :thumbsup: . Je perfektní. Když jsem na něj koukala poprvé, netušila bych, že bude konec takhle zamotaný. Ale vyplatilo se. Jsem sice na tvrdší filmy, ale tenhle filmek a Kate v něm je vyjímka:-). Doporučuju je good...
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Opuštěná

obrazek
Bystrá a krásná vysokoškolačka Catherine Burke studuje ekonomii na jedné z prestižních amerických univerzit. Pod jejím krásným a příjemným zevnějškem se skrývá nejen velká ctižádost, ale také překvapivě pragmatický pohled na svět a lidské vztahy. Její přístup a nadchne lovce talentů, kteří pracují pro dynamickou newyorskou bankovní filmu McKinsey a spol. a ti jí nabídnou místo, na které může nastoupit hned po absolvování školy. Zdá se že její budoucnost je zajištěna, ale poslední dobou se na ní podepisuje tlak, pod který se dostala. Nemůže spát, má potíže s dokončením své diplomové práce, má před sebou nejen závěrečné zkoušky, ale také neméně náročný přijímací pohovor a navíc začíná být přesvědčena, že ji začal sledovat její bývalý přítel, bohatý ale poněkud nevyrovnaný a nezodpovědný skladatel Embry Larkin, který beze stopy zmizel před dvěma lety - pár dnů před úspěšným završením studia a pár hodin po premiéře jeho představení "Trip Hop Inferno".
obrazek
Jeho bohatá rodina předpokládá, že se účastní archeologických vykopávek na Krétě, ale nervní policajt Wade Handler, vyléčený alkoholik, jenž dostal případ pohřešovaného mladíka na starost, se přiklání spíše k názoru, že Embry je mrtev. Catherine je přesvědčená, že se Embry vrátil na půdu univerzity a z nějakého neznámého důvodu, ji psychicky deptá. Plíží se kolem knihovny, kde se pokouší studovat a strká jí vzkazy pode dveřmi. Opravdu je to tak, nebo je vše jen vidina vyčerpané dívčiny psychiky? A jak Handler nachází nová překvapující fakta spojená s Embryho zmizením, objeví se překvapivá otázka, zda Catherine dokonce nemá s jeho zmizením něco společného? Navíc se ukáže, že Embry není na univerzitě jediným případem záhadného zmizení.


Podobné filmy

Magická posedlost
(Practical Magic) Sandru Bullock a Nicole Kidman provází kletba, kterou na jejich rodinu u...
dnes 11.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Green Lantern
Ochránci míru a spravedlnosti válečníci Green Lantern jsou vázáni bratrskou přísahou kvůli...
dnes 13.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Za každou cenu
(At Any Price) Henry Whipple je velmi úspěšný farmář v Iowě. Vlastní velké pozemky a moder...
dnes 21.50
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 18. 6. 2018 Svátek má Milan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz