fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

50% 100 hlasů
5 10 100
akční / sci-fi / thriller, Kanada/Nizozemí, , 97 min., od 18 let
Deathline / Armageddon / Redline

Režie:
Herci: , , , , , více...

Zavražděný pašerák se díky medicínskému experimentu vrací k životu a vydává se pomstít svou smrt a získat peníze, které mu vrah ukradl.
John Anderson Wade je pašerákem. Neshody s jeho zločineckým partnerem Merrickem se vystupňovali natolik, že Merrick Wadea zavraždil. Ruští vědci však uskutečnili experiment a Wadeovo tělo oživili. Spolu s kickboxerkou Marinou se Wade vydá hledat svého vraha a bývalého přítele Merricka. Chce se mu nejen pomstít, ale taky získat zpět peníze, které mu ukradl.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Velmi jednoduchý a na výpravě levný akční sci-fi snímek, kde si hlavní roli střihl Rutger Hauer a dá se říci, že je tu jediný, který má určité charizma. Nedotažený scénář a nedotažená vizuální stránka věci mu však v ničem nedopomohla. Vznikla podivná podívaná odehrávající se v Sovětském svazu, kde velitelé armády silně připomínají nacisty, neustále někde pobíhají nahé dívky, nikde se moc nepřemýšlí a jde se rychle k věci. Příběh nemá žádnou plynulost a skáče z jedné dekády do druhé. Mnoho věcí tak tudíž nemá žádnou logiku. A tak se jedná o další film, který kdyby nevznikl, nijak by nechyběl.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Pašeráci

Hlavní postavou příběhu, odehrávajícího se vblízké budoucnosti, je stárnoucí pašerák John Anderson Wade, který se v Moskvě rozhoduje k poslední velké akci, po které chce své poněkud riskantní řemeslo pověsit na hřebíček. Nepočítá však s hanebnou zradou svého parťáka Merricka, kterého dosud považoval za svého přítele. Ten jejich střet vyřeší loupežnou vraždou, když poté, co Wadea zastřelí, zmizí s jeho penězi. Mrtvola zavražděného Wadea však skončí jako pokusný objekt v riskantním experimentu skupiny vědců, pracujících napůl ilegálně pro ruskou vládu a řízených podlým prokurátorem Váňou. Ten zamlčí před ruským prezidentem pravý účel vědeckého programu, který má znovu oživovat mrtvé kriminálníky. Tvrdí mu, že pomstychtivý Wade přivede úřady k mafiánským bosům, kteří si říkají Trojka a chrání Merricka. Ve skutečnosti chce, aby Wade všechny bossy odstranil a on pak mohl uchvátit moc do vlastních rukou. Vědcům se skutečně podaří Wadea oživit a podle plánu ho nechají z kliniky uprchnout. Wade se spojí s bývalým kolegou Miškou, který pak řekne Merrickovi o Wadeově znovuzrození a jeho pomstě. Ten se obrátí na vedení Trojky, magnáta Sergeje a velitele pozemních sil Uda, a snaží se je donutit k tomu, aby Wadea zabili. Wade se však spojí s mistryní bojových umění Marinou, která sice tvrdí, že pracuje výhradně pro sebe, ale několikrát Wadeovi pomůže z nesnází. Po souboji s Miškou, kterému oplatí jeho zradu střelou do nohy, je sice zatčen a mučen Udovými muži, na zásah Váni je však propuštěn. Opět s pomocí Mariny pronikne na luxusní mafiánskou párty, kde popraví Merricka a poté před očima Sergeje zastřelí Uda. Wade je odhodlán zabít i jeho, pokud mu mafián nevyplatí peníze, o které ho připravil Merrick. Na místě předání peněz se však objeví nejen Váňa, který hodlá zlikvidovat Sergeje a jeho tělesnou stráž, ale také Marina, která, jak se ukáže, není tím, za koho ji všichni považovali.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 21. 5. 2018 Svátek má Monika
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz