fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

52% 38 hlasů
5.2 10 38
akční, USA, , 86 min., od 16 let
Bounty Tracker
DVD od 10.11.2008 Řitka video

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:37Celovečerní debut Kurta Andersona dává vyniknout bojovým schopnostem legendy akčních filmů Lorenza Lamase, který byl v té době na vrcholu sil. Skupina profesionálních zabijáků, vedená Ericem Gaussem, usmrtí všechny zaměstnance jednoho bankovního úřadu v L. A. Jediný, komu se podaří přežít, je Paul Damone. K němu přijíždí na dovolenou jeho bratr Johnny, nejlepší lovec lidí v Bostonu. Ještě téhož večera se Johnny stane svědkem vyvraždění celé Paulovy rodiny, včetně Paula samotného. Ten měl vystoupit jako korunní svědek v blížícím se soudním megaprocesu. Johnny zjistí, že za vším stojí Eric Gauss. Nastává čas pomsty.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Snímek své doby a jako každý takový již zapomenutý. Lorenzo Lamas plus jeden z nejslavnějších záporáků béčkových videofilmů Matthias Hues. Po dějové stránce se nic významného neděje. Otřepané téma a vizuální stránka jako obvykle. Co se týče Lamase, jedná se o jeden z jeho lepších snímků 90. let. Ten sice vyniká nízkým rozpočtem, avšak dá se říci, že na takový typický videofilm to bohatě stačí. Takže tu máme skupinku profesionálních zabijáků, kteří hned na začátku ukáží masakrem svoji sílu a lovce lidí, který jim ukáže zač je toho loket. Bojové umění, jeden kýč vedle druhého, dokonce i pohledná žena v zabijácké partě ostrá jako břitva. Akční klasika, která z nostalgického pohledu stále stojí za to.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Pátrací eso

Lorenzo Lamas jako neoblomný mstitel, který se nepřátel neleká a na množství nehledí. Banda profesionálních zabijáků, vedená Erikem Gaussem, vyvraždí zaměstnance jednoho losangeleského bankovního domu. Masakr přežije jediný člověk, mladý Paul. A právě v tu dobu přijíždí na návštěvu jeho bratr Johnny, patřící k nejlepším bostonským policistům. Původně chtěl u bratra strávit pár dní klidné dovolené, Paul je však korunním svědkem v blížícím se procesu s mafiánským bossem Sarazzinem a mafián nehodlá nepohodlného svědka nechat žít a nezastaví ho ani sebelepší policejní ochrana. Mafián a jeho vražedné komando však netuší, co znamená zkřížit cestu Johnnymu, zejména když se pro něj válka se zločinem stane osobní záležitostí.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 24. 6. 2018 Svátek má Jan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz