fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

58% 467 hlasů
5.8 10 467
film / thriller, akční, USA, , 114 min., od 12 let
The Gingerbread Man

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:32Když úspěšný právník Rick pomohl zavřít psychopatického otce mladé servírky, netušil, do čeho se zaplétá.
Protřelý právník Rick Magruder se víceméně náhodou citne v posteli s půvabnou Mallory, kterou ten večer potkal poprvé. Netuší ovšem, že strká hlavu do oprátky, protože kráska z jižanského Savannah má, mírně řečeno, excentrického otce. A Dixon Doss má o morálce rozhodně jiné představy než jeho dcera. Mallory tudíž netouží po ničem jiném než po tom, aby fanatický taťka skončil jako chovanec psychiatrické léčebny. Rick jí přitom vydatně pomůže a pak se nestačí divit...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Na tomhle thrilleru byla pořádně thrillerovitá snad jenom hudba. V ideálním případě by nakrásno vystupňovávala napětí až do uspokojivého konce. Takhle ale působila jako snaživé ubožátko, které nemá na to udržet celý film nad hranicí průměrnosti. Herecká esa sice zářila, ale opět ne dostatečně. Banálnost příběhu projevující se stupidními replikami a podivnými scénami, potápí mrazivou atmosféru, kterou Perníkový dědek mohl mít.
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Perníkový dědek

<>Obrázek nenalezen<> Úspěšný právník a spolumajitel advokátní kanceláře Rick Magruder se při oslavách vyhraného procesu seznámí se servírkou Mallory, které někdo ukradl auto. Rick ji odveze domů, stráví s ní noc, žena mu poté vypráví o svém pomateném otci Dixonu Dossovi, který je vůdcem jakési sekty. Později ho opět vyhledá a Rick jí nabídne právní pomoc. Zařídí zatčení podivínského muže, který zdědil půdu a žije v osamělém domě s několika svými věrnými. Když bývalý manžel Mallory, rybář Pete Randle, vypoví před soudem o neshodách s bývalým tchánem a Dixon se pokusí přímo v soudní síni dceru napadnout, zbaví ho soudce svéprávnosti a nechá zavřít na psychiatrickou kliniku.
obrazek
Členové sekty však Dixona osvobodí a vzápětí začnou Mallory i Rick dostávat výhrůžné vzkazy. Rozvedený Rick ze strachu vyzvedne své děti ze školy, přestože na to nemá právo. Ujede s nimi z města a ukryje se v odlehlém hotelu. Netuší, že je sledován a zatímco telefonuje bývalé manželce, aby ji uklidnil, děti zmizí. Rick je přesvědčen, že je unesl Dixon, který má v nedalekých lesích chatu. Vydá se za ním, a když Dixon namíří na Ricka pušku, právník ho smrtelně postřelí. Potom pronásleduje ostatní členy sekty v domnění, že mají jeho děti. Ty jsou však v té době už v bezpečí na policejní stanici. Rick je obviněn z proniknutí na cizí pozemek a zabití.
<>Obrázek nenalezen<> Se svými společníky se pokouší problém vyřešit, postupně však ke svému překvapení začne zjišťovat, že všechno by mohlo být jinak. Začne si uvědomovat, že se stal obětí důmyslného spiknutí a rozhodne se připravit past.


Podobné filmy

K-9: Můj přítel se studeným čumákem
(K-9) Detektiv James Belushi má nového partnera - svérázného policejního psa s nejlepším n...
dnes 12.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Hellboy
Zlo nikdy nespí, chce ovládnout svět. Naštěstí je tu Hellboy, který přišel na svět už v do...
dnes 15.20
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Hněv Titánů
(Wrath of the Titans) Persus si užívá zaslouženého válečného odpočinku a živí se jako rybá...
dnes 17.35
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 19. 10. 2019 Svátek má Michaela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz