fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

73% 173 hlasů
7.3 10 173
akční / drama / komedie / krimi / thriller, Francie, , 107 min., od 16 let
Flic ou voyou
DVD v trafice 7.5.2008 u tiskoviny DVD Edice speciál.
DVD od 1.10.2006 Mido

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ukázka
00:54Jean-Paul Belmondo je totiž obojí - neústupný policajt i neodolatelný rošták.
Ve filmu Policajt nebo rošťák je Jean-Paul Belmondo přesně takový, jakého ho mají diváci nejraději. Tvrdý, neústupný, trochu samotářský, ale především vždy obklopen krásnými ženami a vždy nad věcí.
Do Nice přijíždí inkognito divizní komisař oddělení vnitřního vyšetřování Stan Borowitz, specialista na čistky uvnitř policie. Vše totiž nasvědčuje tomu, že nedávno zavražděný komisař Bertrand byl v úzkém spojení s místní mafií. A není zdaleka sám. Policejní inspektoři Rey a Massard jsou do vraždy přímo zapleteni, je tedy nutné je usvědčit a policii očistit. Borowitz má vlastní netradiční prostředky a postupy a rozhodne se vyvolat válku gangů, která by jako první vydala oba zkorumpované inspektory. Nečekaný příjezd neposlušné dcery Charlotty vše zkomplikuje.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Špatný film to není, ale mezi vynikající bych ho také neřadil. Slabší dobrý. Bebel tu se svým klasickým úsměvem řádí jako pominutý, jen aby potrestal policisty, kteří se nechali zkorumpovat. Že jde nato netradiční metodou snad ani nemůže překvapit. Překvapením naopak může být pro někoho M. Moravec coby dabér Belmonda. Zhostil se toho bravurně a přijde mi lepší než Krampol. Samotný film však proudí jak vlak. Rozjede se a vzápětí brzdí a divák už už začíná zívat, když se to zase rozjede, aby po chvíli zase přibrzďoval. Škoda. Bebel dělá co může. Přesto se tento snímek dá doporučit. Je vtom nostalgie klasických kriminálek. Například ztvárněná scéna v úvodu, kdy je nalezena mrtvá nahá žena na posteli se v současných filmech již spatřit nedá. Proto se rád budu k tomuto filmu vracet.
Všechny komentáře k filmu 9+ Napiš komentář k filmu a získej netbook nebo tablet

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Policajt nebo rošťák

Tvrdý, neústupný, trochu samotářský, ale především vždy obklopen krásnými ženami a vždy nad věcí. Do Nice přijíždí inkognito divizní komisař oddělení vnitřního vyšetřování Stan Borowitz, specialista na čistky uvnitř policie. Vše totiž nasvědčuje tomu, že nedávno zavražděný komisař Bertrand byl v úzkém spojení s místní mafií. A není zdaleka sám. Policejní inspektoři Rey a Massard jsou do vraždy přímo zapleteni, je tedy nutné je usvědčit a policii očistit. Borowitz má vlastní netradiční prostředky a postupy a rozhodne se vyvolat válku gangů, která by jako první vydala oba zkorumpované inspektory. Nečekaný příjezd neposlušné dcery Charlotty vše zkomplikuje. Kriminální komedii situovanou na francouzskou Riviéru natočil známý režisér Georges Lautner.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 21. 8. 2014 Svátek má Johana
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz