fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

61% 1573 hlasů
6.1 10 1573
film / thriller, akční, komedie, krimi, USA, , 111 min.
Kindergarten Cop

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:50Americká kriminální komedie o tvrdém poldovi, který se ocitne ve zcela nečekané situaci.
John Kimble pronásleduje v Los Angeles překupníka drog a vraha Cullena Crispa. Když zjistí, že zločinec dostal zprávu o své ženě, která od něj utekla se synem a třemi miliony dolarů a nyní se ukrývá v oregonské Astorii, vydá se tam společně s policistkou Phoebe O'Harovou, která se má pokusit jako nová učitelka najít v místní mateřské školce Crispova syna. Cestou však onemocní a Kimble je nucen nastoupit do mateřské školky místo ní, ačkoli nemá s dětmi žádnou zkušenost, protože ty prostě do jeho světa nepatří. Přestože jeho první setkání s mrňaty nedopadne zrovna nejlépe, postupně se začnou ledy mezi velkým svalovcem a bandou capartů lámat. Chladný ovšem Kimble nezůstane ani ke krásné Joyce, která jak se později ukáže, je právě hledanou ženou. Téměř idylický život novopečeného maloměstského učitele však netrvá dlouho. Na scéně se totiž objeví bezcitný Crisp, který si přijel pro syna.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Už předešlý komediální snímek ´Dvojčata´ ukázal, že Arnie hravě zvládne i takovýto žánr a tak by bylo chybou, kdyby se k němu zase jednou nevrátil. Stalo se a udělal dobře. Nejdříve prvních dvacet minut snímku potěší své příznivce v akční rovině, byť přeci jen krapet uvolněněji a pak se vše změní ve veselou rodinnou příhodu plných rozpustilých dětí. Nic tak nepobaví jako ohromný tvrdý chlap bez zkušeností coby učitel v mateřské škole. Arnold Schwarzenegger sice i zde má problémy se svým kamenným výrazem, ale snaží se a stejně jako mu ve Dvojčatech pomáhal Danny DeVito, zde mu výborně sekunduje Pamela Reed, takže vše opět zvládá na výbornou a vskutku pobaví. Co se dětí týče, tak to už je kapitola sama o sobě. Charaktery jednotlivců jsou využity přesně a zcela trefně. A kde jsou děti, tam je humor nesmrtelný a tak se stalo, že tento film nijak nestárne a i po tolika letech od svého vzniku dokáže pobavit.
Všechny komentáře k filmu 37+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Policajt ze školky

Policajt John Kimble prenasleduje v Los Angeles priekupníka drog a vraha Cullena Crispa. Keď zistí, že zločinec dostal správu o svojej žene, ktorá od neho utiekla so synom, s tromi miliónmi dolárov a teraz sa ukrýva v oregonskej Astorii, vydá sa tam spoločne s policajtkou Phoebe O´Harovou. Tá sa má pokúsiť ako nová učiteľka nájsť v miestnej materskej Crispovho syna. Cestou však ochorie, a tak musí do škôlky namiesto nej nastúpiť Kimble, hoci nemá s deťmi žiadnu skúsenosť, pretože tie skrátka do jeho sveta nepatria. Aj keď jeho prvé stretnutie s "krpcami" nedopadne práve najlepšie, postupne sa začnú ľady medzi veľkým svalovcom a bandou neposlušných detí lámať. Chladný však Kimble nezostane ani voči krásnej Joyce, ktorá - ako sa neskôr ukáže - je onou hľadanou ženou. Takmer idylický život novopečeného malomestského učiteľa netrvá dlho. Na scéne sa totiž objaví bezcitný Crisp, ktorý si prišiel pre syna


Podobné filmy

Turner a Hooch
(Turner & Hooch) Životní osudy svedou dohromady šikovného detektiva Toma Hankse s velkým s...
dnes 05.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Zamilovaná do vraha
(Life Without Dick) Půvabná malířka Sarah Jessica Parker zastřelí nedopatřením svého nevěr...
dnes 09.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Muzikál ze střední 2
(High School Musical 2) Láska Gabrielly a Troye trvá i o prázdninách, kdy si s partou spol...
dnes 11.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Úterý 12. 11. 2019 Svátek má Benedikt
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz