fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

57% 654 hlasů
5.7 10 654
film / thriller, drama, USA, , 118 min., od 15 let
The Juror

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize zítra Sky Movies Greats HD 03.15
Sky Movies Greats HD 03.15
Ukázka
01:58Stačí dvě slova - není vinen.
Annie je obyčejná mladá žena. Stará se sama o dospívajícího syna Olivera a po večerech sní o tom, že se začnou prodávat její originální sochy. Někdy se jí zdá, že by jejímu životu slušelo trochu víc vzrušení. Přijme funkci porotkyně z lidu, a všechno se změní. Mafiánský boss Boffano je evidentně vinen a nikdo u soudu nepochybuje o tom, jaký výrok porota nakonec vyřkne. Kdo by tušil, že zamlklá mladá porotkyně je vystavena brutálnímu nátlaku? Buď bude Annie trvat na tom, že důkazy obžaloby ji nepřesvědčily, nebo ona i její syn zemřou... Oliver i přítelkyně Juliet vystrašené ženě radí, aby se bránila. Jenže mafiánský zabiják s přezdívkou Učitel si dává záležet na tom, aby zlikvidoval každý pokus o vzpouru. Mezi nenáviděným katem a jeho bezmocnou obětí vzniká zvláštní, skoro citový vztah. Největším Učitelovým pomocníkem je však strach, a v tom se nedá trvale žít.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Správně mrazivý thriller s parádním množstvím lehce přehnaných zvratů. A buď je Baldwin tak dobrý herec, nebo je psychopat i v reálu.
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Porotce

obrazek
Mafián Louie Boffano nařídí vraždu mafiána Riggia. Bezcitný vrah známý pod přezdívkou Učitel chladnokrevně zastřelí Riggia i jeho vnuka. Boffano je za to postaven před soud a protože důkazy jsou poměrně jednoznačné, zdá se, že půjde o rychlý a jasný případ. Jedním ze členů poroty se stane také mladá výtvarnice Annie Laird. A právě tu si vybere Učitel, aby ji zastrašováním donutil pracovat v porotě proti mafiánovu odsouzení. Annie žije sama se svým dvanáctiletým synem Oliverem v odlehlém venkovském domě. Učitel tu s pomocí svého komplice nainstaluje odposlechy, přitom ho zaujmou její díla.
obrazek
Právě přes její umění se s ní seznámí, když ho však žena pozve k sobě do ateliéru, šokuje ženu informací o tom, že jí i jejímu synovi hrozí nebezpečí, kterého se mohou zbavit pouze tak, že žena bude v porotě hlasovat nevinen. Annie se pokusí promluvit se soudcem, ten s ní však může hovořit pouze v přítomnosti Boffanova advokáta a to Annie nechce. Přestože soudci nic neřekla, Učitel jí předvede, jak by se Oliverovi mohlo něco stát, když ji donutí aby se stala svědkem toho, jak chlapce málem srazí autem. Sám však podléhá její výjimečnosti, zamiluje se do ní a svým zvráceným způsobem se stává osobitou výtvarnicí posedlý.
obrazek
Dá jí šperk, s jehož pomocí ji může odposlouchávat a chce po ní, aby přesvědčila zbytek poroty. Při jednání Annie zjistí, že mezi porotci je ještě jeden vydíraný, výřečnou argumentací se jí podaří vnést do poměrně jasného případu pochybnosti a zbytek poroty přesvědčit k vynesení šokujícího osvobozujícího rozsudku. Státní návladní však pochopí, co se stalo a nabídne Annii ochranu, pokud bude svědčit. Když Učitel krutým způsobem zabije její kamarádku Juliet, uvědomí si Annie, že nebezpečí stále trvá a rozhodne se jednat.


Podobné filmy

Vůně ženy
(Scent of a Woman) Slepota změnila plukovníka Franka Sladea v osamělého, zatrpklého a cyni...
dnes 10.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Jeden svět nestačí
(The World Is Not Enough) Neporazitelný agent 007, James Bond, musí chránit krásnou dceru ...
dnes 20.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Medvídek
Tři kamarádi, kteří se znají už od školních let, se vzájemně se svými rodinami navštěvují ...
dnes 20.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 19. 7. 2019 Svátek má Čeněk
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz