fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

drama / biografický, USA, , 90 min.
Bonds of Love

Režie:
Herci: , , , , , více...
Neobvyklé dojemné drama, natočené na základě skutečného příběhu, v němž dva zdánlivě ztracení lidé z okraje společnosti čelí tlaku předsudků a bojují za to, aby mohli zůstat spolu.
Na dospělého, duševně mírně zaostalého Robbyho dohlížela celá léta vlastní rodina. Potíže nastanou ve chvíli, kdy se mladý muž zamiluje do životem zkoušené, ale vlídné a oddané Rose.
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Pouta lásky

Dospělý Robby Smith má podle testu IQ 58. Lékaři ho hodnotí jako mírně zaostalého. Umí ale číst i psát, bohužel většinu věcí vnímá hrozně pomalu. Příležitostně poseká sousedům trávník, shrabe listí nebo pod dohledem bratra pomáhá uklízet v restauraci. Pro svoji dobráckou povahu ho však okolí často zneužívá. Není proto divu, že když se jednoho dne Robby seznámí s půvabnou Rose, rodiče jsou přesvědčeni, že se ho mladá žena, která prošla dvěma manželskými svazky plnými alkoholu a nesmí se stýkat ani s vlastními dětmi, snaží využít a omotat kolem prstu. Zakážou mu dokonce, aby se s ní scházel. Ani zdaleka netuší, že Rose je možná jediná osoba, která je Robbymu schopna skutečně pomoci. V blízkosti nešťastného páru se naštěstí objeví právník Jake Hobart. Postaví se sice v soudní síni na jeho stranu, ale vyhrát nejtěžší zápas svého života musí sami Robby a Rose.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 23. 5. 2018 Svátek má Vladimír
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz