fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

60% 1032 hlasů
6 10 1032
akční / dobrodružný / fantasy / sci-fi, Kanada/USA, , 124 min.
Power Rangers
Kinopremiéra v ČR a SK 6.4.2017, DVD a Blu-Ray od 23.8.2017 Magic Box

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:29Morfujeme!
Pět poněkud vzdorných teenagerů se nevysvětlitelnou náhodou či řízením osudu sešlo, aby se z nich stala nová generace v řadách bojovníků známých jako Strážci vesmíru.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Dopadlo to tak jsem jsem čekal, ale rozhodně to není žádný propadák. Pokud člověk si tento film pustí bez očekávání tak ho tento film neurazí, ale ani nenadchne. Jako akčnák pro děti dobrý, ale tak dlouhá předehra zde opravdu nemusela být. ( 15.9.17/MAC )
Všechny komentáře k filmu 11+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Power Rangers: Strážci vesmíru

Film Power Rangers: Strážci vesmíru sleduje osudy pěti teenagerů, ze kterých se musí stát mimořádní bojovníci poté, kdy se dozví, že jejich městu Angel Grove - a celému světu - hrozí zničení od mimozemských bytostí. Osudem vybraní hrdinové si rychle uvědomí, že jedině oni mohou zachránit planetu. Ale aby ji mohli zachránit, budou muset vyřešit vlastní životní problémy a spojit se jako Strážci dříve, než bude pozdě.


O filmu

obrazek
O produkci

Probuzení schopností

Na námět nesmírně populární legendy Strážci vesmíru byla natočena ztřeštěná akční kronika o tom, jak ze skupiny maloměstských vyvrhelů vznikla pověstná barevně rozlišená parta mladistvých bojovníků tvořící jednotný tým impozantních hrdinů. Je to veselé vyprávění nejen o tom, jak tento kvintet přišel ke svým mimozemským schopnostem, ale také o jejich vzájemných pevných poutech - která jsou jejich poslední, byť značně mizivou, nadějí na záchranu svého rodného města i celé Země před nezadržitelnými silami zla čekajícím 65 miliónů let na svou příležitost.

Na plátna kin přichází nová strhující verze příběhu Power Rangers: Strážci vesmíru, ve které diváci uvidí více akce, efektů a kreativního designu. Neotřelí mladí herci z celého světa hrají po boku Billa Hadera, Bryana Cranstona a Elizabeth Banks v nonstop dobrodružství, ve kterém obyčejní teenageři procházejí zkouškou v té nejmimořádnější situaci, jakou si lze představit: překonávají kritické jevy 21. Století, jako jsou kyberšikana, odcizení, vliv vrstevníků a rodinné problémy, aby se z nich nestalo nic menšího, než jediná naděje na přežití lidstva.

Návyková závislost na Strážcích se postupně formovala během desetiletí. Začalo to v Japonsku roztomile afektovaným hraným seriálem nazvaným „Super Sentai“, který od roku 1975 kombinoval úchvatné speciální efekty s komickou akcí a sledoval dobrodružství neustále obměňovaného týmu pěti hrdinů v křiklavých barvách bojujících proti široké škále ztřeštěných monster vyzbrojených mimozemským arzenálem. V každém dílu „Super Sentai“ byl představen jiný tým hrdinů. Ale v roce 1984 zaujal Haima Sabana na jeho obchodní cestě do Japonska 16. díl seriálu s mladistvými „Dino Strážci“, kteří se musí naučit využívat svých schopností, aby mohli bojovat proti prastaré čarodějnici.

„Sledoval jsem, jak pět dětí oblečených do Spandexu bojuje proti gumovým monstrům a naprosto jsem si to zamiloval.“, vzpomíná Saban. Rychle si zjistil potřebné informace a zajistil si celosvětová práva mimo Asii.

Takto se zrodili Strážci vesmíru, kteří měli premiéru v americké televizi v roce 1993. V seriálu se dějiště přeneslo do fiktivního kalifornského města Angel Grove, ve kterém je vybráno pět „vzdorných teenagerů”, každý s vlastními barvami a schopnostmi, aby porazili mimozemskou čarodějnici. Seriál, který se vyznačuje neobvyklou směsicí ambiciózních akčních záběrů z Japonské série kombinovanou s dramatickými scénami natočenými v Americe, si rychle vybudoval vlastní hravý tón a půvab. Někteří skeptici pochybovali, že by seriál mohl v Americe fungovat, ale mladí diváci si ho nekriticky zamilovali a jeho oblíbenost se rozšířila po celém světě. K trvalé oblíbenosti seriálu napříč různými kulturami možná přispěla jeho základní myšlenka: Strážci nebojují jen s houfem bizarních a gargantuovských monster… ale také se učí, co znamená odpovědnost a proč jsou nejsilnější, když vzájemně spolupracují.

Seriál Strážci vesmíru se brzy stal nejsledovanějším dětským televizním programem v Americe a symbolem úspěšného seriálu a celosvětovým fenoménem, který nastavil novou laťku.„Seriál Strážci vesmíru byl jedním z prvních multietnických pořadů o superhrdinech a také jedním z prvních, ve kterém našly své místo i superhrdinky.“, poznamenává Saban. „Získal si oblibu a od té doby se vysílal již ve více než 150 zemích.“

V následujících letech prošli Strážci mnoha různými podobami. Přesto nadále pokračovalo fascinující kouzlo jejich klasického boje dobra proti zlu, optimismu, věrnosti a barvitých kostýmů. Vzhledem k přetrvávající oblibě Strážců začala být aktuální myšlenka na návrat k původu Strážců - a poprvé také jejich přenesení do technicky vyspělého 21. století. Jak by strážci vypadali, kdyby se zformovali v realitě kalifornské střední školy roku 2017, plné komplikovaných dětí čelících dynamickému tempu současnosti i budoucnosti? Tato myšlenka nedala spát Sabanovi, ani nikomu, kdo se o ní doslechl.

„Nadchla nás myšlenka na zachování odkazu původního seriálu. Vždy to bylo o zábavě a zapojení do kolektivu a tato témata oslovují děti všech kultur. Takže když za námi Lionsgate přišel s novou strhující vizí, která tomuto původnímu duchu vzdává hold, věděli jsme, že nastal správný čas.“, říká Saban. „Jsme moc rádi, že se film vrací k původní pětici vzdorovitých teenagerů. Je to inspirativní příběh, se kterým se mladé děti ztotožní a starší diváci se u něj dobře pobaví. Pro všechny je to příležitost vidět zbrusu novou generaci Strážců v komickém, moderním a napínavém akčním filmu.“


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 21. 3. 2018 Svátek má Radek
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz