fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

73% 2009 hlasů
7.3 10 2009
film / akční, komedie, USA, , 144 min.
True Lies
Kinopremiéra v ČR 6.10.1994, DVD od 12.7.2004 Universal

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:15Je Arnold Schwarzenegger tajný superagent, nebo obyčejný obchodník s počítači, jak se domnívá jeho žena Jamie Lee Curtis?
Zvláštní agent Harry Tasker vede dvojí život. Plynule mluví šesti jazyky, je dobře vycvičen pro kontrašpionáž a pracuje jako mezinárodní špión pro vládní organizaci nejvyššího utajení, ale jeho žena Helen už patnáct let věří tomu, že má za muže obyčejného nudného obchodníka s počítači. Harry má všechny schopnosti, prostředky a odvahu chránit svoji zemi... jen jestli dokáže ochránit také svoje manželství?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Snímek je americkým remakem francouzského filmu ´Podtrženo, sečteno!´. Hlavním pojítkem obou filmů by se dala označit scéna s padající a střílející střelnou zbraní po schodech. James Cameron se k námětu postavil jako vždy čelem a natočil vkusnou akční komedii se všemi atributy svého žánru. Už na začátku nijak nepřekvapí parodie na Jamese Bonda. Film tentokrát netáhne jen Arnold Schwarzenegger, jak bývá zvykem, ale neméně zdatně mu tu sekunduje Jamie Lee Curtis. A funguje to. Akční scény tají dech a baví zároveň. Po snímku ´Poslední akční hrdina´ se tak jedná o Arnoldovu další parodii, avšak v daleko tvrdším kabátě. Nikdo by to tak efektně nenatočili jako sám Cameron. Vize je tu vskutku dokonalá.
Všechny komentáře k filmu 46+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Pravdivé lži

obrazek
Harry Tasker je Jednim z nejlepších agentu supertajné vládní agentury Omega. Jeho život je plný nebezpečných Misi, honiček, explozí, přestřelek soubojů. Ovšem je to práce tak tajná, že pro dokonce ani jeho Nejbližší okolí o ní nic netuší, jeho žena Helen se však domnívá, že pro Harryho prodává počítače. Jinak je spořádaným manželem, otcem Poněkud roztržitým předevąím tím nejnudnějším chlapíkem pod sluncem. Ona sama Ovšem touží po vzrušujícím dobrodružství, a tak není divu, že pro kdyľ na ni svůdník Simon vybalí Svou fintu s tajným agentem, Téměř mu podlehne. Simon, Který předstírá, ľe je v superagent Nebezpečí však netuší, jak velké, aby Nebezpečí opravdu je. Harry je mu totiž na stopě to je horší neľ nejhorší noční můra, kterou si jen Simon dokaze představit.
<>Obrázek nenalezen<> Protoľe má Harry NEOMEZENÉ zdroje k dispozici to nejlepší vybavení, Pojme Sledování Heleny Simona opravdu ve velkém stylu. Jeho hra se však stane tvrdou realitou, kdyľ je manželkou je unesen teroristou Azizem, Který hodlá zničit Několik amerických měst atomovými bombami, Galerie: nesplní jeho Požadavky. Helen nevěří vlastním očím. Ten moula, co s ním žije už patnáct let, je kombinaci Jamese Bonda Ramba, who si poradí, je hravé dvacetinásobnou přesilou. Což jí vzápětí předvede brilantním únikem z Azizova zajetí pak Její záchranou z neovladatelné limuzíny řítící se vstříc zkáze. A ještě neviděla zdaleka všechno, protoľe kdyľ Harry zjistí, Aziz unesl Jejich dceru Danu, naskočí do vojenské stíhačky Harrier riti se ji zachránit nadzvukovou rychlostí.

Podobné filmy

Mít tak holku na hlídání
S dětmi jsou starosti. A co teprve, je-li tím dítětem dcera tak říkajíc na vdávání. Malá t...
dnes 09.50
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Babovřesky
Po smrti stoleté Trudy zůstanou na konci vesnice lukrativní pozemky se starým domem. To se...
dnes 11.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Pán prstenů: Návrat krále
(The Lord of the Rings: The Return of the King) Nadchází čas rozhodující bitvy o přežití S...
dnes 14.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 22. 11. 2019 Svátek má Cecílie
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz