fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

74% 716 hlasů
7.4 10 716
film / drama, romantický, Itálie/Španělsko/Chorvatsko, , 127 min., od 15 let
Venuto al mondo
Kinopremiéra v ČR 11.4.2013, DVD a Blu-Ray od 14.8.2013 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:03Láska, válka a odhalená tajemství.
Svobodná matka Gemma přijíždí se svým dospívajícím synem Pietrem do Sarajeva, aby poznal zemi, ve které se narodil. Před 16 lety ji museli kvůli bosensko-srbské válce opustit. Gemma se tak vrací do míst, která v ní probouzejí dávné vzpomínky. Před lety se tu zamilovala do Diega, Pietrova otce. Tehdy zoufale toužili po dítěti, Gemmě se však nedařilo otěhotnět. Společně našli řešení, kterého Gemma poté trpce litovala. Když prchala z obléhaného města, Diego se rozhodl zůstat. Nyní na Gemmu čeká minulost, která ji postaví tváří v tvář ztrátě milovaného manžela, ale také poznání síly lásky.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Tvrdý a bolestivý příběh svobodné matky Gemmy v podání Penélopy Cruz, s kterou osud neměl slitování a zavedl ji do života lásky, touhy po dítěti, zklamání, krutosti války, a tajemství s temnými zářezy. O ovlivnění životů různých lidí za bosensko-srbské války snad s takovým vyzněním ještě nic natočeno nebylo a tak tento počin stojí za povšimnutí. Žádná politika, žádné vojenské ofenzivy v době války, jen život obyčejných lidí, kterých si v takové situaci takřka nikdo nevšímá a jejichž vztahy procházejí velmi zatěžkávající zkouškou. V příběhu je ohromné lidství a snaha pokračovat v životě dál. Příběh lásky. příběh války, příběh života. Mnoho emocí, které pohladí, ale i šokují.  Klobouk dolů za kameru přinášející nádherné obrazy. Uznání si však zaslouží hlavně masky, které učinili postavy dějově o mnoho let starší. Scénář je napsán velice zručně a stejně tak i natočen. Dramatizace se drží svých otěží a nesnaží se šokovat za každou cenu. Když se moc tlačí na pylu, není to přeci jen zase až tak úplně ono. Tento snímek je o velké naději a splnění snu, který přeroste v tajemství, který může setsakramentsky ublížit.
Všechny komentáře k filmu 11+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Příběh mého syna

Gemma přijíždí se svým synem Pietrem do Sarajeva. Před 16 lety z tohoto válkou zničeného města utekli, zatímco chlapcův otec Diego zůstal a později tu i zemřel. Když se Gemma v Sarajevu snaží napravit svůj složitý vztah s Pietrem, setkává se zde i se svou minulostí. Před lety se tu zamilovala do Diega (Emile Hirsch), Pietrova otce. Tehdy zoufale toužili po dítěti, Gemmě se však nedařilo otěhotnět. Během obléhání v roce 1992 společně našli řešení, kterého Gemma poté trpce litovala. Když prchala z obléhaného města, Diego se rozhodl zůstat. Nyní na Gemmu čeká minulost, která ji postaví tváří v tvář ztrátě milovaného manžela i opravdové hrůze války, ale také poznání, jakou sílu má láska.


Podobné filmy

Číslo 23
(The Number 23) Poklidný život odchytávače zvířat Jima Carreyho se změní v okamžiku, kdy m...
dnes 21.40
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Osm hrozných
(The Hateful Eight) Lovec lidí, známý jako Kat, veze hledanou vražedkyni Daisy do okresníh...
dnes 21.55
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Mladé pušky II
(Young Guns II) Píše se rok 1879. V Novém Mexiku řádí bandy zločinců. Mezi nimi i proslulý...
dnes 22.45
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pátek 18. 10. 2019 Svátek má Lukáš
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz