fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

60% 818 hlasů
6 10 818
film / komedie, drama, USA/Kanada, , 98 min.
Ice Princess
DVD od 14.9.2005 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:26Veselá, romantická komedie Princezna ledu nám přináší příběh nadějné studentky Casey, jejímž snem vždy bylo dostat se na Harward. Aby získala stipendium, musí předložit přijímací komisi originální projekt. Rozhodne se tedy o kombinaci dvou svých vášní: fyziky a krasobruslení. Pro poznání fyzikálních zákonitostí závodního krasobruslení však musí udělat víc než jen pozorovat spolužačky. A tak se rozhodne také závodit, aby výsledky svého projektu mohla dokázat přímo sobě samé. Její přirozený talent a píle z ní udělají nadějnou krasobruslařku. Jenže její matce se nová vášeň její dcery vůbec nelíbí. Ta by totiž byla radši, kdyby její dcera šla na Hardward. Čí sen nakonec zvítězí? V hlavních rolích se představí Joan Cusack a Kim Cattrall. Princezna ledu je další teenagerovskou komedií studia Disney, které natočilo i úspěšný Deník princezny.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Sedmnáctiletá Casey se snaží získat stipendium na Harvard. Přijímací komisi ale musí předložit samostatný projekt. Rozhodne se zkombinovat své dvě vášně - fyziku a krasobruslení. Chodí se dívat na tréninky mladých krasobruslařek a vytvoří projekt, který radí krasobruslařkám, co mají na svých pohybech zlepšit. Nakonec začne sama trénovat pod vedením matky své spolužačky Gen, přísné a náročné Tiny Harwoodové. Ta objeví její nesporný talent, a Casey se ze začátečníků dostává rovnou do juniorek. Aby si na trénink vydělala, nabere si spoustu brigád, čímž ovšem trpí její příprava do školy. Matka jí krasobruslení zakazuje. Casey také zjistí, že její fyzikální projekt je úspěšný a může jí vydělávat peníze. Na přeborech, kde závodí společně s Gen, je tak dobrá, že trenérka, v obavě, aby její dceru nepřipravila o postup, dá Casey schválně nové boty, které jí rozedřou nohy do krve. Casey je její zradou hluboce dotčena..
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Princezna ledu

Casey Carlyleová je mladá studentka, nadaná na fyziku. Její učitel by ji rád doporučil na školu, kde by mohla získat i stipendium, musí však předložit nějakou práci. Casey se rozhodne pro zkoumání přesného aerodynamického pohybu, a to na krasobruslařích. Sama také krásně a ráda bruslí. Trenérka Tina Harwoodová jí výzkum umožní na místním stadionu. Casey začne navštěvovat hodiny krasobruslení, aby vše lépe pochopila z vlastní zkušenosti. Musí si však na to sama tvrdě vydělat... Casey bruslí a při zkouškách ji komise posune rovnou do juniorek. Trénovat s nimi však nemůže, nemá na to finanční prostředky. Ty získá prodejem svých fyzikálních nápadů. Radí děvčatům, jak se mají zbavit chyb, které dělají při krasobruslařských prvcích. Sblíží se přitom s bruslařkou Gen - dcerou Tiny. Ta to nemá vůbec lehké. Stále jen dře na trénincích a vůbec nikam nesmí. Blíže poznává i Tinina syna Teddyho, který tu jezdí s rolbou... Matka si všimne, že se Casey zhoršila ve škole. Navíc vůbec nesouhlasí s tím, že Casey bruslí. Přesto se Casey účastní přeborů. Po prvním kole je pátá a ohrožuje čtvrtou postupující Gen, což Tina nemůže připustit. Chce, aby postoupila její dcera. Koupí proto rychle Casey nové brusle. Jsou nevyšlápnuté a při závodech jí totálně zničí nohy. Jedna závodnice jí to řekne. Casey vše Tině vyčte, volá matce a už s rodinou Harwoodových nechce nic mít. Je zraněná však hlavně na duši. A rozhodně není sama. Všechno mrzí i Gen - dceru Tiny... Casey dělá přijímací pohovor na vysokou školu. Při něm si však uvědomí, jak moc jí bruslení chybí, a odchází od zkoušek. Trénuje dál na rybníčku u domu. Vtom přijíždí Teddy s rolbou, aby jí upravil kluziště. Také jemu na ní záleží. Casey to myslí s bruslením vážně a uvědomí si jedno - potřebuje trenéra... .


Podobné filmy

Táta jak má být
(Man of the House) Když se Chevy Chase nastěhuje ke své snoubence Farrah Fawcett, těší se ...
dnes 05.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Švadlenka
Lída Baarová v komedii Olgy Scheinpflugové o talentu a intrikách v pozlátkovém světě módy ...
dnes 06.40
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Vlna za vlnou
(Onda su onda) Gege a Ruggero jsou dva neúspěšní umělci. Shodou náhod se seznámí cestou do...
dnes 06.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 22. 9. 2019 Svátek má Darina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz