fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

60% 1071 hlasů
6 10 1071
film / thriller, krimi, hororový, mysteriózní, USA, , 100 min.
The Midnight Meat Train
DVD od 16.3.2009 HCE

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:55Newyorský fotograf se snaží dopadnout sériového vraha, který stále uniká před spravedlností. Jeho specialitou jsou brutální krvavé útoky v metru, po nichž záhadně mizí. Kdo to je a proč vraždí?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Stejně jako "Metro" je "Půlnoční vlak" na začátku nevýrazný a bez atmosféry. Vraždy jsou přehnaně digitální, což mě hrozně zklamalo. Celkově na mě "Půlnoční vlak" udělal dojem, protože příběh postupně začal nabírat svižné tempo a dostával se do napětí. Režisér Rjúhei Kitamura si s "Půlnočním vlakem" vyhrál a obsadil vcelku slušné herce. V první řadě to byl děsuplný Vinnie Jones ("Super náhradník"), který svým nemluvením a výrazem naháněl dost velkou dávku strachu a hrůzy. Musím se také zmínit o Bradleym Cooperovi ("A - team" 2010), který mě svými zářivě modrými oči naprosto dokonale okouzlil. A právě on je v "Půlnočním vlaku" hlavní hrdina, který se díky své zvědavosti dostane do velkého nebezpečí! Celkově se mi "Půlnoční vlak jeví jako slušný horror. Prostředí prázdného vlaku se nejeví jako nijak zvlášť strašidelně, ale to, co se děje v něm, to už je silný kafe. Hlavní zabiják (Jones) není nic extra. Ovšem to, co mu ale nesmím upřít je kladný vztah k masu. Je to zvláštní, ale když zabije oběť (a to vždy stejným způsobem) tak jí ještě poté nechá upravit! Scéna, kdy je to do detailu vidět, co všechno oběti odstraňuje, je přehnaná a do jistě míry se zdá být i realistická, což je naprostý plus v "Půlnočním vlaku". Bohužel mě zklamala (již zmíněná) digitální krev, která byla doslova průsvitná a oběť, z které tekla, se v ní dokonale viděla. Jinak si myslím, že "Půlnoční vlak" není špatný film, protože má co nabídnout a věřte, že každý divák si v něm najde to své ;-)
Všechny komentáře k filmu 24+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Půlnoční vlak

Fotograf Leon žije se svou přítelkyní, servírkou Mayou, a čeká na šanci, jak se prosadit ve světě profesionální fotografie. Maya kontaktuje jejich společného přítele Jurgise a ten naplánuje Leonovi schůzku s úspěšnou ředitelkou umělecké galerie Susan Hoffovou; ta Leonovy práce důkladně prostuduje a poté mu doporučí, aby na jejich kvalitě ještě zapracoval. Rozmrzelý Leon se v noci vydá nazdařbůh do ulic s foťákem a rozhodne se sledovat skupinu tří pobudů k metru. Když napadnou mladou ženu, Leon se za ni postaví a výtržníci utečou. Druhý den Leon zjistí, že je ona mladá žena pohřešovaná. Vydá se na policejní stanici, ale policejní vyšetřovatel Lynn mu nevěnuje moc pozornosti a jeho svědectví zdiskredituje. Leon je posedlý touhou zjistit, co se s ženou stalo a začne bedlivě sledovat stanici metra a její okolí. Když uvidí nasedat do vlaku elegantního řezníka Mahoganyho, začne tušit, že je vrahem on a rozhodne se ho všude sledovat - aniž by tušil, že jde o začátek jeho vlastní cesty do pekel.


Podobné filmy

Spravedlnost pro Natalee Hollowayovou
(Justice for Natalee Holloway) Beth Hollowayová se nikdy nevzdala a stále pátrá po okolnos...
zítra 14.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Dračí srdce 2
(Dragonheart: A New Beginning) Poslední žijící drak a jeho přítel čeledín Geoffrey musí př...
zítra 18.25
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Bídníci
(Les Misérables) Galejník Jean Valjean je po devatenácti letech podmínečně propuštěn na sv...
zítra 20.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 17. 11. 2019 Svátek má Státní svátek
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz