fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

76% 1659 hlasů
7.6 10 1659
akční / dobrodružný / drama / thriller, USA, , 93 min., od 12 let
First Blood / Rambo: First Blood
DVD od 1.1.2005 Bonton, Blu-Ray od 15.6.2011 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ukázka
02:20Rambo vám předvede, jak přežít v Oregonských horách s šíleným policajtem v patách!
Sylvester Stallone představuje v tomto světově úspěšném filmu bývalého příslušníka Zelených baretů, který se vrátil z války ve Vietnamu. Díky potyčce s šerifem malého městečka je Rambo nucen utéct do lesů a silou i lstí bojovat se šerifovými pomocníky a později i s 200 členy Národní gardy.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Odstartování nejspíš nejslavnějšího akčního a válečného hrdiny Ramba přichází, tak velkolepě jako jiný Sylvestrův film Rocky. Velice zajímavé uvedení této filmové série. Hezky ukáže to jak když se vrátili vojáci z Vietnamu, tak místo toho, aby je vítali jásající davy, tak narazí na občany, kteří se k nim chovají jako k vyvrhelům. Zpátky k filmu… Film se mi velice líbil a zaujal mě. Dopadlo to velice dobře a lovit Ramba v lese se ukázalo stejně nemožné jako vyhrát kámen, nůžky, papír proti zrcadlu. Troufám si tvrdit, že tohle je asi nejkultovnější akční hrdina všech dob. Pak už jedině Arnold jako terminátor.
Všechny komentáře k filmu 30+ Napiš komentář k filmu a získej netbook nebo tablet

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film
V TV televize zítra Film Mánia 21.00, st. 10.9. Film Mánia 22.00
Film Mánia 21.00
Film Mánia 22.00


Nastavení upozornění
Popis filmu Rambo

obrazek
Válečný veterán John Rambo hledá přítele Delmara, se kterým bojoval ve Vietnamu. Od jeho matky se však dozví, že Delmar zemřel na rakovinu. V jednom z malých městeček ho zastaví šerif Teasle a bezdůvodně ho jako vandráka vykáže z města. Když veterán neuposlechne, šerif ho odveze na policejní stanici, kde ho se svými muži začne týrat. Kruté zacházení připomene Rambovi mučení ve vietnamském zajetí, což v něm probudí instinkty cvičeného bojovníka. Než si policisté uvědomí s kým mají tu čest, Rambo se zmocní svého nože, zneškodní posádku policejní stanice a po divoké honičce na ukradené motorce se policistům ztratí v lesích za městem. Zuřící šerif zorganizuje jeho pronásledování s pomocí psů, vrtulníku a dobrovolníků. Rozpoutá štvanici, aniž by tušil, že si nabral větší sousto, než jaké je schopen zvládnout. Rambo byl totiž příslušníkem elitních Zelených baretů a parta provinčních policistů, ani narychlo zburcovaná Národní garda mu rozhodně nemohou být rovnocennými soupeři.
obrazek
I když se Teasle dálnopisem dozví, že pronásleduje elitního bojovníka a vyznamenaného válečného hrdinu, pokračuje ve štvanici. Rambo, vycvičený právě pro takový boj, se brání zbraní zabitého střelce a během štvanice v lese postupně zneškodní, ale nezabije, šest pronásledovatelů. Dopadne i Teasla, kterého varuje. Pokud ho nenechají na pokoji, doplatí na to. Teasle nedbá a přivolá další posily, včetně několika jednotek Národní gardy. Přijíždí novináři a objeví se také plukovník Trautman, Rambův velitel a muž, který ho vycvičil. Ten marně žádá Teasla, aby nechal jeho nejlepšího muže na pokoji. Další den se vojákům podaří zahnat Ramba do opuštěného dolu a ten pak vyhodí do vzduchu. Trautman však věří, že Rambovi se podařil uniknout a má pravdu. A co je horší, Rambo se přestal bránit. Přešel do útoku.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 30. 8. 2014 Svátek má Vladěna
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz