fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

61% 699 hlasů
6.1 10 699
drama / komedie, Německo/USA, , 103 min., od 13 let
Stick It

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ukázka
02:25Na jedné straně stojí umíněný trenér gymnastiky v podání Jeffa Bridgese, na straně druhé jeho nová sedmnáctiletá svěřenkyně, ještě paličatější Haley. Buď se zničí, anebo se spojí ve jménu vítězství na blížícím se šampionátu.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Po nespočetném množství tanečních filmů a filmů o různých drsňáckých sportech konečně přichází film, který se věnuje sportovnímu odvětví, které mnoho z nás moc nezná. Právě proto mě Rebelka zaujala. I když podává gymnastiku určitě trošku zkresleně, tak to byl celkem fajn film. Bohužel ani tady se tvůrci nebyli schopni vyhnout momentům, které zabíhají do filmových klišé. Ale i tak mě film celkem bavil, hlavně díky neokoukanému námětu.
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD ZDARMA

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Rebelka

Haley Grahamová je mladá dívka, která se s partou potlouká městem a občas provede i něco nezákonného. Za jeden svůj čin je jako bývalá gymnastka umístěna do Vickermanovy gymnastické akademie. Zde se však odmítá zapojit do rutinního výcviku. Pan Vickerman ji k tomu však donutí. Haley nic jiného nezbývá a začíná s tvrdým tréninkem. Postupně se zapojuje do tréninku s ostatními dívkami a nakonec se dostane mezi čtveřici, která má jet na kvalifikaci na šampionát. Haley se dozvídá, že Vickerman není zas takový charakter a férový člověk, za jakého ho považovala, a odchází ze závodů. On na ni přesto píše k soudu kladné hodnocení. Haley pochopí svůj omyl, vrací se na akademii a chce se zúčastnit šampionátu. Spolu s Joanne a dalšími dvěma dívkami se dostává na kvalifikaci. Zde potkává svoji bývalou kolegyni Tricin, které se omlouvá za to, že ji před dvěma lety zradila a utekla ze závodů. Právě se totiž dozvěděla, že se rozpadá manželství jejích rodičů. O tom ví však jen Vickerman - dívky ne. Pak Haley spolu s ostatními dívkami soutěž sabotuje, protože rozhodčí soutěžícím nesmyslně odečítají body za věci, které nesouvisejí se sportem.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 17. 4. 2014 Svátek má Rudolf
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz