fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

41% 864 hlasů
4.1 10 864
film / akční, krimi, science fiction, USA, , 104 min., od 11 let
RoboCop 3

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:02V době chaosu, korupce a občanské války se vrací, aby prosadil zákon ...
V Detroitu budoucnosti ještě stále nezavládl klid. Společnost Omni Consumer Products (OCP) stále usiluje o splnění svého snu - o vybudování velkoměsta "Delta City". V cestě jim ale stojí bezdomovci a tlupy mladých "Splatterpunků", kteří obývají oblast, kde má nové město stát. OCP se rozhodne pro radikální řešení situace. Naverbuje ozbrojená komanda žoldáků z amazonské války, aby oblast vyklidila. A tak na území Splatterpunků a bezdomovců vjedou obrněná vozidla, jejichž po zuby ozbrojené posádky násilím odvážejí zdejší usedlíky do "rehabilitačních center" a likvidují ty, kteří se nechtějí podřídit. V ulicích Detriotu vypukne regulérní válka. Zdá se, že společnost OCP dosáhne svého cíle. Ale pak se objeví překážka, kterou kdysi stvořila sama OCP ... RoboCop! Mechanický policista s lidským mozkem si vzpomene na to, že byl kdysi člověkem, a připojí se ke vzbouřencům, vedených autoritativní Berou, aby pomohl chránit jejich domovy.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Něco tak příšerného, až člověku zůstává rozum stát, že k tomu byla propůjčena původně solidní značka. Kdyby to bylo zamýšleno jako parodie, tak možná, ale tvářit se smrtelně vážně, když okatá holčička s krabicoidním noťasem napíchne nohu super válečného hlídacího stroje a zadá mu příkaz "Věrný jak štěně"? Zlí Japončíci, skupující zkorumpované Amíky, létající RoboCop, idiotští androidní ninjové, hrdinní odbojáři ze slumů a k tomu tuna příšerné trikové sekvence.. Za to by se snad stydělo i studio Asylum
Všechny komentáře k filmu 20+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Robocop 3

obrazek
Detroit nedaleké budoucnosti zcela ovládá společnost OCP, patřící mocné nadnárodní společnosti, kterou vede Japonec Kanemitsu. Ta se chystá proměnit chátrající část města v moderní komplex Delta City, který by zcela ovládala. Jako první krok je ovšem potřeba vyhnat a vystěhovat současné obyvatele čtvrtí, kterých se plán týká. K tomu OCP zřídí speciální policejní jednotky Rehab, které vyhánějí obyvatele pod průhlednou zástěrkou boje proti rebelům a kriminálním živlům. Při jedné takové akci přijde o rodiče desetiletá dívenka Nikko, kterou zachrání skuteční rebelové bojující proti OCP. Dívenka se záhy ukáže jako užitečný bojovník, protože s pomocí svého přenosného počítače dokáže například přeprogramovat a zneškodnit policejní roboty ED 209. Policisté, kteří rebely pronásledují, se dostanou do střetu s nebezpečnou bandou takzvaných splatterpunků a na pomoci jim přichází navzdory rozkazům velitele policejní kyborg Robocop, stroj ovládaný mozkem bývalého policisty Murphyho. Vedení firmy rozhodne přeřadit k Rehabům Robocopa a nařídí doktorce Lazarusové, která se něj stará, aby do Robocopa instalovala mikročip, který by potlačil všechno lidské.
obrazek
Mladá žena to neudělá. Robocop odjede s Lewisovou ke starému kostelu, kde se ukrývají rebelové, ten je však vzápětí přepaden rehaby. Jejich cynický velitel McDaggett chladnokrevně zastřelí Lewisovou, která odmítla bojovat proti nevinným lidem a raketou těžce poraní Robocopa, který podle instrukcí nesmí bojovat proti uniformám. Zatímco doktorka Lazarusová, kterou přivedla do úkrytu rebelů malá Nikko, opravuje Robocopa, rozhodne se vedení OCP připojit k akcím Rehabu také policejní jednotky. Policisté to však odmítnou, odevzdají odznaky a přejdou na stranu rebelů. Do Detroitu dorazí android Otomo, kterého vyslal Kanemitsu, nespokojený s vývojem situace. Robocop, kterému dr. Lazarusová vymazala z paměti všechny instrukce přikazující poslouchat příkazy OCP, se vydává za pomstou.


Podobné filmy

X-Men
Po planetě se rodí děti s X-faktorem v genech. Dává jim zvláštní sílu - například schopnos...
dnes 15.50
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Bláznovo zlato
(Fool's Gold) Matthew McConaughey je tak posedlý hledáním potopeného pokladu z lodi Aureli...
dnes 17.20
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Memphiská kráska
(Memphis Belle) Posádka legendárního letounu B-17, který za války vykonal 24 nebezpečných ...
dnes 18.05
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Sobota 17. 8. 2019 Svátek má Petra
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz