fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

64% 1151 hlasů
6.4 10 1151
USA/Japonsko, , 107 min., od 12 let
The Quick and the Dead
DVD od 10.3.2008 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize pá. 10.4. Cool TV 23.00, čt. 9.4. Film+ (hu) 19.00Ukázka
02:00Anděl pomsty s tváří Sharon Stone likviduje nepřátele na Divokém západě.
Do městečka Redemption přijíždí tajemná Ellen, mladá žena s šestiranným revolverem za pasem a s pomstou v srdci. Přijela zabít Heroda - muže, který tomuto městu vládne a který kdysi zničil její život. Herod pořádá každoročně pistolnickou soutěž a o finanční odměnu - soutěž, ve které každý rok sám zvítězí a zlikviduje své potencionální protivníky. Letos se ale do soutěže přihlásila Ellen. Chce se s Herodem utkat a zlikvidovat ho. Ale než se jí to podaří, musí se vypořádat s démony vlastní minulosti.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu V tomhle filmu vám vyskočí před očima víc hvězd, než po ráně Mika Tysona. Je tu mladej mistr Leonardo (ještě bez šifer), Lance Henriksen s fešácky střiženým knírem a Russel Kráva v roli velebníčka. A Rychlejší než zmrd Gene Hackman je díky svým základním instinktům Sharon Stone.
V Sedmi statečných zazněla věta, „umíme jenom střílet z pistole, žádný velký umění,“ a přesně vo tomhle tenhle street fighter western je. Mně to stačí.
72 %
Všechny komentáře k filmu 19+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Rychlejší než smrt

obrazek
Děj zdařilého amerického westernu se odehrává během čtyř dnů roku 1878 a jeho dějištěm je Rependetion, typické městečko západu. Ovládá ho bezcitný pistolník Herod, který odírá ostatní obyvatele a každý rok vyhlašuje střeleckou soutěž s vysokou částkou pro vítěze. Soutěž při které se dobře pobaví a současně se zbaví nepohodlných mužů ze svého okolí. Tentokrát se přihlásí údajný Herodův syn Kid, drsný Švéd Gutzon, uprchlý trestanec Jizva, hazardní hráč Eso Hanlon, majitel bordelu Dred, Indián Kropenatý Kůň a tajuplný pistolník Cantrell. Jako poslední se přihlásí pistolnice Ellen, která právě dorazila do města a pomohla pistolníku Cortovi, který odmítá zabíjet, ale je Herodem brutálně nucen k účasti v soutěži.
obrazek
Ellen však nejde o vítězství a peníze. Jejím cílem je pomsta. Před dávnými lety byl totiž zavražděn její otec a na svědomí to má právě Herod. Než však bude moci stanout pro němu samotnému, musí v soubojích na život a na smrt porazit řadu ke všemu odhodlaných střelců.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Středa 1. 4. 2015 Svátek má Hugo
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz