fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

64% 1127 hlasů
6.4 10 1127
USA/Japonsko, , 107 min., od 12 let
The Quick and the Dead
DVD od 10.3.2008 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ukázka
02:00Anděl pomsty s tváří Sharon Stone likviduje nepřátele na Divokém západě.
Do městečka Redemption přijíždí tajemná Ellen, mladá žena s šestiranným revolverem za pasem a s pomstou v srdci. Přijela zabít Heroda - muže, který tomuto městu vládne a který kdysi zničil její život. Herod pořádá každoročně pistolnickou soutěž a o finanční odměnu - soutěž, ve které každý rok sám zvítězí a zlikviduje své potencionální protivníky. Letos se ale do soutěže přihlásila Ellen. Chce se s Herodem utkat a zlikvidovat ho. Ale než se jí to podaří, musí se vypořádat s démony vlastní minulosti.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Hvězdně obsazený ryze popkornový western o jedné pomstě. A tou mstitelkou je Ellen. Mladá tajemná žena, a co si budeme nalhávat, i krásná. Ztvárnila ji Sharon Stone, která byla v době natáčení na vrcholu své herecké kariéry. Reálnost příběhu je vskutku pochydérná, ale na druhou stranu, dobře se na to kouká. Gene Hackman coby padouch je vskutku ďábelský, ale od takového matadora se to tak nějak očekávalo. Střelecká soutěž je hlavním dějstvím, kterého se zúčastňují různé osoby. Každý má svoji minulost a nějakou tu reputaci. A všichni chtějí zbohatnout. Natočeno je to dle standartu 90. let, a krapet i komiksově, takže se tu v celkové vizualizaci nedalo vyhnout určité modernizaci. Nebo si opravdu někdo myslí, že na konci 19. století už obchodníci v Americe znali skleněné pulty? Kamera je však velmi honosná a šťouravá. Takové obrazové úhly a kamerové nájezdy jsou vidět hlavně u starých dobrých spaghetti westernů. Scénář není nijak složitý, ale tvůrci si sním vyhráli vcelku dobře. A tak dejme tomu, že jako takový westernový zábavný snímek funguje dobře a že určitý filmový zážitek zanechá. Jen divák u toho nesmí moc přemýšlet, jinak je to včudu.
Všechny komentáře k filmu 15+ Napiš komentář k filmu a získej netbook nebo tablet

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film
V TV televize čt. 11.9. Film+ (hu) 21.20
Film+ (hu) 21.20


Nastavení upozornění
Popis filmu Rychlejší než smrt

obrazek
Děj zdařilého amerického westernu se odehrává během čtyř dnů roku 1878 a jeho dějištěm je Rependetion, typické městečko západu. Ovládá ho bezcitný pistolník Herod, který odírá ostatní obyvatele a každý rok vyhlašuje střeleckou soutěž s vysokou částkou pro vítěze. Soutěž při které se dobře pobaví a současně se zbaví nepohodlných mužů ze svého okolí. Tentokrát se přihlásí údajný Herodův syn Kid, drsný Švéd Gutzon, uprchlý trestanec Jizva, hazardní hráč Eso Hanlon, majitel bordelu Dred, Indián Kropenatý Kůň a tajuplný pistolník Cantrell. Jako poslední se přihlásí pistolnice Ellen, která právě dorazila do města a pomohla pistolníku Cortovi, který odmítá zabíjet, ale je Herodem brutálně nucen k účasti v soutěži.
obrazek
Ellen však nejde o vítězství a peníze. Jejím cílem je pomsta. Před dávnými lety byl totiž zavražděn její otec a na svědomí to má právě Herod. Než však bude moci stanout pro němu samotnému, musí v soubojích na život a na smrt porazit řadu ke všemu odhodlaných střelců.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 30. 8. 2014 Svátek má Vladěna
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz