fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

44% 1300 hlasů
4.4 10 1300
film / komedie, USA, , 102 min.
Home Alone 3
Kinopremiéra v ČR 18.12.1997, DVD od 1.6.2005 Bonton

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:30Přemůže malý Alex pomocí důmyslných pastí čtveřici zločinců mezinárodního formátu?
Osud celého lidstva právě visí na velmi tenkounkém vlásku, ale naštěstí se temné síly zla ještě nesetkali se svým nejhorším protivníkem - osmiletým Alexem! Ten má, aniž to ovšem tuší, ve svém autíčku krytý počítačový čip, který je nutný k aktivaci zločineckých zbraní. Zatímco teroristické špičky s chystají k loupežnému útoku, opuštěný Alex si hoví v pohodlném bytě na okrají Chicaga a je pevně odhodlán i připraven svůj klid ubránit za každou cenu!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Hmm tak musím uznat, že něco se pro mé zlepšilo, a to konkrétně změna od Macaulaye k Alexovi D. Linzovi, který je mi přece jen prijemnější v hlavní roli. To je ale všechno, nemůžeme vidět nic nového, naopak je to ještě tuctovější a slabodušštější než předtím a co více, tvůrci sem rozhodli, že tentokrát to bude dokonce o záchraně světa (nebo aspoň míru). No prostě tupá ubohost.
Všechny komentáře k filmu 30+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sám doma 3

obrazek
Mezinárodní zločinec Beaupre uzavře s čínskou mafií milionový obchod, ve kterém jde o ukradený raketový čip. Na letišti ukryjí čip do hračky, dálkově ovládaného autíčka, tašku s autíčkem si však omylem odnese stará paní Hessová. Zločincům se podaří vypátrat ulici, ve které žena bydlí. Pronajmou si jeden z volných domků a další dny se pustí do hledání. Mezitím ovšem autíčko opět změní majitele, když ho stará paní věnuje osmiletému Alexovi Pruittovi ze sousedství za to, že jí uklidil sníh před domem. Ten musí další dny zůstat doma, protože dostal plané neštovice. Nudí se a sleduje dalekohledem okolí domu. Tak si všimne podezřelé bandy.
obrazek
Zavolá policii, jenže zločinci se včas ztratí a Alexovi nikdo nevěří. Stejná situace se opakuje i další den a opět mu nikdo nevěří. Alex se rozhodne získat dostatečně pádný důkaz a pošle zločincům v patách autíčko s připevněnou videokamerou. Zločinci si ho však všimnou a přestože se Alexovi podaří s autíčkem ujet, podaří se zločincům zjistit, kde mají čip hledat. Jenže Alex pochopil, že jim jde především o jeho autíčko a objeví uvnitř čip s logem vojenské letectva. Zavolá na štáb, operační důstojník mu však nevěří. Alex ho tedy přiměje, aby si alespoň zapsal číslo čipu. Taky tuší, že se zločinci bude muset utkat a rozhodne se na nadcházející bitvu důkladně připravit.
obrazek
Vymyslí a sestrojí desítky důmyslných pastí a nástrah. Pasti v prvním obranném valu kolem domu sice značně pochroumají sebedůvěru zločinců, přesto se jim však podaří proniknout do domu. Alexovi pomáhá nejen vlastní důvtip, ale také mluvící papoušek a ochočená bílá krysa Doris a společně dávají čtveřici zločinců pořádně zabrat. Dokáže však osmiletý Alex vzdorovat dostatečně dlouho?


Podobné filmy

Boty
Ivan Hlaváček na zlaté svatbě prarodičů doslova na vlastní kůži pocítil úsloví: Každý sám ...
dnes 09.45
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Cesta mstitele své cti
Pavel Landovský, od jehož úmrtí uplynulo v těchto dnech pět let, a Jiří Hálek ve filmové m...
dnes 14.00
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Rozchod
(The Break Up) Jennifer Aniston a Vince Vaughn se potkali, zamilovali se do sebe až po uši...
dnes 14.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 16. 10. 2019 Svátek má Havel
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz