fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Videoarchiv    

thriller, Československo,

Režie: ,
Herci: , , , , , více...


ArchivNenechávejte svou dceru samotnou v bytě, až pojedete na abiturientský večírek.
Malá dívka zůstane v noci sama v neznámém pražském bytě a čeká na maminčin návrat z abiturientského večírku. Trochu se bojí, ale její strach se změní v oprávněný děs, když se stane svědkyní zákeřného vloupání.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu No nic moc. Pamatuji si, když jsem se na film díval jako málý u babičky. Nebylo mi o moc víc, než mladé protagonistce. Napůl jsem u toho spal, ale tísnivý pocit z tohoto filmu jsem si uchoval do dneška. Dnes ale musím říct, že to není příliš dobrý film. Herecké výkony za moc nestojí a na abiturentském večírku je zábava jako v hrobě - vše od představování, bitvy o kabelku, milostného vyznámí a zpívání působí šíleně strojeně. Divím se, že tam maminka vydržela až do půlnoci. Já bych odešel po hodině (nejpozději). Hlavní línie (vloupání) začíná slibně, aby se pak změnila na hloupou konverzačku u dveří, která vrcholí honičkou kolem stolu. Chování Terezky je velmi podivné. V deseti neví, že má v tísni volat policii, ale ví, jak používat telefon (vytáčí náhodná čísla). Filmu chybí spád, všechno je nuda - večírek, konverzace u dveří, pokus o druhé vloupání. Finále filmu je je natahované, plné zbytečných a trapných záběrů a samotné ukončení filmu je pak neuspokojivé a náhlé. Z nostalgie dávám čtyři body, ale jakou hodnotu má tento film ve skutečnosti posuďte sami. Dnes je to ale nejspíš ztráta času.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sama uprostřed noci

Napínavý příběh, balancující na pokraji žánrů mezi detektivkou a thrillerem, vypráví o jednom večeru, kdy do Prahy přijíždí na abiturientský večírek matka s malou dcerkou. Nemá, komu by ji svěřila, a tak dívenka zůstává na noc sama v bytě bývalé spolužačky, s níž matka vyráží na večírek. Dívenka obdrží instrukce, aby nezavírala pojistku u dveří, protože pak by se obě ženy nedostaly domů. Je noc a děvče nemůže spát. Najednou slyší zvláštní zvuky. Schová hlavu pod peřinu a s hrůzou pozoruje, že někdo vnikl do bytu. Zloděj ukradne obrazy, ale pak si jeho společník všimne, že v bytě někdo byl, a rozhodne, že se za každou cenu musí svědka zbavit.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 21. 5. 2018 Svátek má Monika
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz