fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

52% 154 hlasů
5.2 10 154
drama / krimi / mysteriozní / thriller, Velká Británie/Německo/Kanada, , 100 min.
After Alice / Eye Of The Killer / Visions Of Death

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:03Vyčerpaný policajt se musí vypořádat nejen s nečekanými senzibilními vizemi, ale také s deset let starým případem unikajícího sériového vraha.
Detektiv Mickey Hayden je pověřen opětovným otevřením případu šíleného masového vraha. Ten proslul, kromě počtu obětí, zejména tím, že detaily o svých vraždách posílal do vydavatelství metropolitních novin, aby se o nich dozvěděl co největší počet lidí. Mickey se v nouzi obrátí na záhadného muže jménem Harvey, který má údajně nedpřirozené telepatické schopnosti. Ten ale namísto pomoci Mickeyho obviní, že je drsným cynikem s psychopatickými sklony. Mickey se dostane k jedné psycholožce, která by mu mohla pomoci. Hlavním Mickeyho problémem je totiž to, že opravdu má halucinace o první vrahově oběti - Alici Lidelové. Zvláštní je i fakt, že masového vraha doposud nikdo nespatřil. Kdo je ale tím masovým vrahem?
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Oblíbené spojení kriminální zápletky s paranormálními motivy využili tvůrci šest let starého filmu z kanadsko-britské koprodukce. Populární Kiefer Sutherland v něm ztělesnil detektiva Haydena, který se dostane na stopu brutálního sériového vraha napodobující styl slavného předchůdce. Detektiva během vyšetřování pronásledují zlověstné halucinace, které- jak se vzápětí přesvědčí- korespondují se skutečnými reáliemi případu....
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Šílený policajt

obrazek
Vyhořelý a životem unavený policista Mick Hayden nevede příliš příkladný život. Žena mu utekla, jeho byt připomíná dračí sluj a jeho jediným přítelem je alkohol, který mu pomáhá zapomenout na všechny potíže, minulost i děsivé sny, kterým nerozumí. Jenže pak se stane několik věcí, které zásadním způsobem zasáhnou do jeho zpackaného života. Když se mu při ohledání nalezené mrtvé ženy zjeví před očima poslední vteřiny jejího života, je přesvědčen, se konečně doopravdy zbláznil.
obrazek
Jenže pak potká podivínského Harweye, který se mu pokusí naznačit, že se u něj objevily senzibilní schopnosti. Také parapsycholožka dr.Vera Swamm má podobný názor, ale Haydenovi nadřízení pochopitelně nechtějí o ničem podobném slyšet. Ve stejnou dobu, a po deseti letech mlčení, znovu udeří brilantní, ale šílený sériový vrah přezdívaný Jabberwocky, jehož Hayden nikdy nedopadl. Stal se také příčinou toho, že kdysi uznávaný a respektovaný detektiv začal mít problémy s alkoholem, které nikdy nedokázal zvládnout.
obrazek
A právě Hayden je opět na dávný případ nasazen a nadřízenými nucen, aby sledoval Gideona Wooda, který byl před lety hlavním podezřelým. Díky svým novým schopnostem dokáže detektiv o vraždách zjistit mnohem víc než kdy dříve, což mu pomůže objevit nové stopy a ty ho pak vedou novým, překvapivým směrem, až do opuštěného domu, kde na něj čekají nejen velmi podivné věci, ale také šokující odhalení.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Čtvrtek 22. 8. 2019 Svátek má Bohuslav
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz