fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

59% 19 hlasů
5.9 10 19
thriller, USA, , 240 min.
To Serve and Protect / Family Shield

Režie:
Herci: , , , , , více...

Dvoudílný americký televizní film o pátrání po seriovém vrahovi, které zasáhne do osudů jedné policajtské rodiny.
Záhadné vraždy mladých žen ve městě pokračují a policista a kapitán ve výslužbě Tom se rozhodl pátrat po masovém vrahovi, což je však komplikované, protože ten hraje s policií důmyslnou hru a své vraždy dokonale maskuje.
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sloužit a chránit

obrazek
Tvrdý a houževnatý detektiv z dallaského oddělení vražd Tom Carr je již čtvrtou generací Carrů, který slouží u policie. Právě pracuje na velmi obtížném a závažném případu sériového vraha a vypětí při vyšetřování se odráží také v jeho osobním životě, zejména pak v jeho vztahu s energickou a nezávislou dcerou Tyler. Již léta mezi nimi stojí nepřekonatelná bariéra odcizení, zaviněná jeho důrazným trváním na tom, aby se vzdala dítěte, které měla jako svobodná dospívající dívka, což mu Tyler stále nemůže odpustit. Naopak, Tom byl nemile překvapen, když zjistil, že Tyler si zvolila životní dráhu u policie a nastoupila ke stejnému policejnímu sboru jako on. Ještě děsivější překvapení čeká na Toma v okamžiku, kdy se Tyler zaplete do pátrání po sériovém vrahovi, které on vede.
obrazek
Případ je to obtížný zejména proto, že vraždy zdánlivě vůbec nic nespojuje, a teprve pomoc, kterou Tom získá od vynikajícího matematického teoretika, dá policii naději na úspěch, když muž dokáže svými výpočty předpovědět dobu a místo další vraždy. A Tyler se nabídne jako volavka, která na sebe má upoutat vrahovu pozornost. Přes všechna bezpečnostní opatření však vrah dívku pobodá a z pátrání se pro Toma stává osobní záležitost.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 17. 7. 2019 Svátek má Martina
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz