fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

71% 255 hlasů
7.1 10 255
film / drama, krimi, záhady, USA/Kanada, , 120 min.
Jesse Stone: Death in Paradise
DVD od 18.6.2007 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:05Držitel ceny Emmy a Zlatého glóbu Tom Selleck (Tři muži a nemluvně, TV film Magnum P.I.) se vrací jako policejní šéf Jesse Stone v dalším vzrušujícím pokračování série, natočené podle tajemných detektivních příběhů autora Roberta B. Parkera. Jako nový policejní šéf městečka Paradise ve státě Massachussets se musí Jesse Stone ihned pustit do vyšetřování brutální vraždy mladé problémové dívky, jejíž mrtvola byla nalezena v místním jezeře. Stone se brzy dozvídá, že zavražděná dívka bývala dříve školní premiantka, ale potom se - jakoby vnitřně zraněná - vydala na cestu sebezničení, jež skončila její brzkou smrtí. Nedostatek důkazů přivádí bývalého losangeleského policistu do Bostonu, ale reakce místního podsvětí příliš přívětivá není. Stoneova situace se ještě zhoršuje, když se musí vypořádat s případem domácího násilí, jež vyvrcholí smrtí. Do toho všeho svádí souboj se svým sklonem k alkoholu, bývalou manželkou a opravdu katastrofálním milostným životem. S rostoucím množstvím informací o dívčině nešťastné minulosti začíná mít Stone podezření, že bostonský svět bohatých lidí může se vším souviset a jeho posedlost případem roste. Stone je rozhodnutý, že vraha z rajského města Paradise předá spravedlnosti za jakoukoliv cenu.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu asi to nesledovat, tak dam 3*, ale stouna mám rád, tak musim 4 a doporučuji, kouknout na všechny filmy.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Smrt v ráji

Na břehu jezera poblíž Paradise je nalezeno tělo mrtvé dívky. Policejní náčelník Jesse Stone se s Lutherem Simpsonem a doktorem Perkinsem snaží najít stopy a zjistit, zda se dívka utopila, nebo byla zavražděna. Že nešlo o nešťastnou náhodu, je jasné už z provazu, který měla kolem těla. Současně se Jesse musí zabývat případem domácího násilí, když jeho kolegové zadrží opilce Jerryho Snydera, který napadl svou manželku. Ačkoli žena přes svá zranění tvrdí, že se nic nestalo, policistům je jasné, že ji bije často a Jesse je odhodlán zabránit dalšímu násilí i nestandardními metodami. Podle prstenu, nalezeného poblíž jezera, se dostane na stopu, která ho dovede k problémové čtrnáctileté Billie Bishopové. S ředitelkou školy Lilly Summersovou zjistí, že dívka byla ještě před dvěma lety premiantkou. Potom se však něco stalo, Billie rezignovala na školu, objevily se problémy s drogami, sexem a nakonec po střetu s otcem utekla z domu. Jesse si uvědomuje, že se muselo stát něco, co ji zlomilo, a tuší, že když zjistí, co to bylo, dostane se na stopu vraha. Podle psychoanalytika doktora Dixe šlo nejspíš o sexuální zneužití. Další pátrání ho dovede na stopu místního dobrodince a sponzora školy, spisovatele Normana Shawa, který měl k Billie mnohem blíž, než je obvyklé. Do případu je zapleten i bohatý mafián Leo Finn. Stone sice zatím netuší jak, ale s každou další informací o dívčině životě roste jeho podezření. Situace se zkomplikuje, když případ násilníka Snydera přeroste v krvavou tragédii, jejíž obětí se stane také Luther. USA-Kanada 2006, TV krimi.


Podobné filmy

Tahle země není pro starý
(No Country for Old Men) Při sledování postřelené antilopy narazil Josh Brolin na spoustu ...
dnes 22.20
Nova
Pohyblivý terč
(Moving Target) Práce lovce lidí je plná nebezpečných situací a jde při ní často i o život...
zítra 00.20
Prima Cool
Tahle země není pro starý
(No Country for Old Men) Při sledování postřelené antilopy narazil Josh Brolin na spoustu ...
zítra 00.35
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 8. 10. 2015 Svátek má Věra
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz