fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

53% 386 hlasů
5.3 10 386
film / akční, USA, , 91 min., od 15 let
DVD od 1.6.2003

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:30Jejich mise vyžadovala jeden dobrý zásah ... a dva muže, natolik šílené, aby ji splnili.
Tom Berenger a Bokeem Woodbine v akčním pokračování Sniper 2 jednoho z nejnapínavějších a nejvíce vzrušujících thrillerů všech dob Seržant Thomas Beckett je zpátky - a tentokrát se dává dohromady s ostříleným chlapíkem B.J.Cole v sebevražedné misi. Jejich cíl: zločinný generál obžalovaný z probíhající tajné operace etnických čistek na území známém jako "území nikoho". Když ale Baeckett odhalí, že ho vláda použila jako pěšáka v daleko větší akci, kulky začnou létat vzduchem a počty těl rostou!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Těžko tenhle "film" hodnotit jinak, než jako nutné zaplácnutí vysílacího času. Od začátku do konce je to postavené na hlavu. Jak by se asi chudák osvobozovaný Pavel dostal na svobodu v pořádku, kdyby se pro ně odstřelovač v důchodu neočekávaně a neplánovaně nevrátil? Proč zabijácká komanda vždycky střílí metr padesát vysoko, když všichni z akčních filmů víme, že hrdinové si lehnou na podlahu? Proč elitní zabijáci nikoho netrefí a zbraně kladných hrdinů v klidu prostřelí neprůstřelnou vestu skrz naskrz? Co ta dementní "naháněčka" v rozbořeném městě, plném nástražných (a zbytečných) systémů v kanalizaci? A hlavně - islám, Balkán, etnické čistky Srbů, škodovky a trabanty, maďarské nápisy a dialogy? Pro amíky možná akční podívaná, pro nás spíš průměrná komedie.
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Sniper 2

Přestože patřil četař Thomas Beckett k nejlepším střelcům v armádě a vyhrál kdejakou soutěž ve střelbě, byl velením námořní pěchoty poslán do výslužby. Podle expertů byl na svou práci již příliš starý a tak se muž, který věnoval armádě své nejlepší roky a náročná služba odstřelovače a člena speciálních jednotek se podepsala na jeho zdraví, ocitl v civilu, který je mu cizí. Není divu, že když se jednoho dne objeví u jeho dveří agent CIA James Eckler a plukovník Don McKenna s nabídkou, aby se vrátil do služby a vydal se na přísně tajnou akci, neváhá Beckett ani chvíli, třebaže má pocit, že jedním z důvodu jeho oslovení byla jeho postradatelnost v případě neúspěchu. Ten pocit ještě zesílí, když je mu jako pomocník přidělen voják John Cole odsouzený k smrti za zabití důstojníka. Cole už seděl v cele smrti, když si pro něj přišli na nabídli mu svobodu výměnou za úspěšné provedení nebezpečné mise. Jejich úkolem je totiž odstranit generála Valstoria, který je v Kosovu osobně odpovědný za nově rozpoutané etnické čistky v neutrálním pásmu. Beckett a Cole, kteří si na první pohled zrovna nepadli do oka, jsou vysazeni z vrtulníku v srbo-chorvatské vesnici, kde se v místním kostele setkají s členkou místního ilegálního hnutí odporu, krásnou Sophií. Ta je vezme do svého bytu poblíž vládních budov. Další den stárnoucí Beckett úspěšně splní svůj úkol a společně s Colem se pokusí vmísit do davu a autobusem zmizet z oblasti prohledávané vojáky. Vojáci však autobus zastaví a pokusí se Američany zatknout. Oběma se sice podaří uprchnout, během honičky v uličkách je však Cole znovu dopaden a odvlečen do vězení, kde Srbové drží speciální vězně. Přestože se nemají příliš v lásce, čest nedovolí Beckettovi, aby svého parťáka opustil. Obrátí se na Sophii a ta společně s partyzány naplánuje záchrannou operaci. O několik dnů později zastaví a obklíčí vojenské nákladní vozidlo, které převáží Colea a jeho spoluvězně. Ukrytý Beckett zabije řidiče i stráže zatímco ostatní pomohou z vozu oběma vězňům. Tím druhým je politický vězeň a národní hrdina Pavel a Beckett netuší, že Coleovo zajetí bylo součástí strategie Pentagonu a plánu k mnohem významnější operaci, jejíž součástí je právě osvobození Pavla. Navíc se objeví bosenský ostřelovač, který už velmi brzy dostane na mušku Becketta, Colea i Pavla. Dokáže Beckett smrtelně nebezpečnou hrozbu zvládnout a zabít nebezpečného soka dřív než bude sám zabit?


Podobné filmy

Ostrov
(The Island) Ewan McGregor dosud věřil tomu, že společně s několika dalšími lidmi přežil g...
dnes 20.00
Nova Cinema
Já, robot
(I, Robot) Roku 2035 jsou roboti součástí každé domácnosti a všichni jim důvěřují. Kromě j...
dnes 20.00
Prima Cool
Atentát
(Most Wanted) Seržantova první mise je zároveň jeho poslední. Má být zabita první dáma Los...
dnes 22.35
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 18. 2. 2018 Svátek má Gizela
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz