fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

56% 493 hlasů
5.6 10 493
film / drama, romantický, Velká Británie, , 85 min., od 12 let
Kinopremiéra v ČR a SK 10.5.2012, DVD a Blu-Ray od 19.9.2012 Bontonfilm

Režie: ,
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:02Větší. Lepší. Odvážnější. Je zpět!
Tanečník Ash se snaží porazit nejlepší taneční skupinu na světě a to tak, že dá dohromady nejlepší pouliční tanečníky z celé Evropy. Se vším mu pomáhá jeho nový kámoš Eddie a jeho nová láska Eva a to kde jinde než v Paříži. Na památných lokacích se odehrávají taneční fůze, které svět ještě neviděl. StreetDance 2 je větší, lepší, odvážnější a hlavně zpět a to ve 3D!
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu V poslední době mi přijde, že těch filmů s battly dance crews se vyrábí jako na běžícím páse a vždy je stejný scénář, jen se vymění herci a choreografie a jede to přes kopírák. Je jasné, že komerčné uspěšný model na který divák příjde do kin se nemusí měnit, dokud bude sypat.Ale hudba byla zvolena dobže a tím, že se ve filmu oběvuje i latina, tak tomu dávám hvězdu navíc...
Všechny komentáře k filmu 13+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu StreetDance 2

Když je jeden z nejlepších tanečníků streetdance ponížen a vypískán z pódia americkou taneční skupinou Neporazitelní, vyráží se svým nejlepším kámošem Eddiem do světa hledat ty největší talenty, aby mohli sestavit novou taneční skupinu


O filmu

obrazek
Po fenomenálním úspěchu prvního filmu StreetDance 3D bylo všem jasné, že přijít s pokračováním bude nelehký úkol. Režisér Dania Pasquini to popisuje. "Byli jsme naprosto překvapeni úspěchem prvního filmu, příjemně překvapení." A spolurežisér filmu Max Giwa dodává: "To jsme tedy byli, to byl skutečný šok! Hlavně protože to byl první britský taneční film ve 3D a nevěděli jsme vůbec, jak budou lidé reagovat, ale oni to vzali opravdu skvěle."

Pro producenta Jamese Richardsona to byla srdeční záležitost. „Pracovat na StreetDance 3D bylo skvělé. Pro mě jako pro producenta tak i filmaře bylo přínosné, že jsem se mohl podílet na něčem tak odlišném od předchozí práce. Taneční filmy jsem vždy miloval a dávalo mi tedy smysl pustit se do dalšího. Zároveň jsme věděli, že když se do toho pustíme, tak to bude muset být lepší ve všech směrech. Z hlediska tance, děje, milostného příběhu a tak dál. Prostě jsme si sedli a zeptali se sami sebe, co učinilo ten předchozí film tak úspěšným. Shodli jsme se na tom, že to byla hlavně fúze tanečních stylů“

Hlavním úkolem bylo najít novou a neotřelou kombinaci, vysvětluje James. „Ve spoustě filmů je spojení tanečních stylů. Chtěli jsme přijít na to, jak vše posunout ještě o krůček dál. Tou dobou jsem dostal od Danii video, kde tančí salsu v boxerském ringu. Pro mě salsa byla o dlouhých šatech a tančírně, ale tihle chlápci byli do půl těla a holky měli šmrnc a navíc mezi sebou soutěžili. V tu chvíli jsem si řekl, to je přesně ono!“

obrazek
Ash je samotář, který cestuje a soutěží v streetdance. Snaží se být tím nejlepším z nejlepších a jeho snem je vyhrát Světový šampionát. Jeho hlavním soupeřem je Vince ze skupiny Neporazitelní (Invincible). Šance se mu naskytne, právě když tito trojnásobní šampióni mají vystoupení. Jeho moment slávy právě nastal. Dav mu fandí. Předvede pár senzačních pohybů, pak se otočí a přistane na zadku. Vince ho porazí a oznámí před všemi, že mu dává dva měsíce na to, aby se sebral a dal dohromady. Pokud tedy souhlasí s vyzváním na souboj.

Po vyhození z arény se Ash setkává s Eddiem, který obdivuje jeho odvahu vlézt do ringu s Neporazitelnými. Eddie mu nabídne své manažerské služby. Trocha přemlouvání a špatná francouzština a Ash dojde k závěru, že mají jen dva měsíce. Jdou do toho! Vydávají se tedy na výlet po Evropě a to, aby vystopovali a získali ty nejlepší tanečníky.

První jejich zastávkou je Copenhagen, kde získají za nového člena Eddieho starého kamaráda Stepha, dalším je Tino, kterého na pláži na Ibize obklopuje houf krásek. Pak následuje Skorpion ze Švýcarska, Bam Bam z Amsterodamu, Killa a jeho bratranec Junior z Berlína. V Londýně narazí na skupinu The Surge, ale nakonec se k nim nepřidají, hlavně po té, co se dozvědí, že už byli poraženi jednou skupinou. Pak se ocitnou v Praze, aby vyzvedli Terrabita, dalším je Ali z Lyonu a pak už jen Yo Yo a Legend z Říma. Ti se tak trochu bojí o své peníze.

Jakmile je celé osazenstvo v Paříži, najdou si podnájem a navzdory několika maličkostem (Tino a jeho chrápání, rozbitý záchod a nedostatek tureckého jídla) jsou všichni připraveni zápolit s Neporazitelnými v závěrečném střetu. Eddie a Ash se musí ještě zastavit v samém srdci Paříže a to přímo v podzemním klubu Salsa. Zde Ash poprvé spatří Evu tančit salsu v boxerském ringu. I když u sebe nemají dost peněz, objednají si pití. Toho využije Evin strýc-majitel klubu a vyzve je k souboji. Pokud jeden z nich vydrží s Evou celý jeden tanec, dostanou pití zadarmo. Ash se vydává do ringu, vyzkouší pár pohybů a je v koncích. Eva je prostě lepší. Pak už se jen přidávají další tanečníci, začíná skutečná bitva a Ash celý poblázněný a poražený odchází.

Ash čeká do rána, až se klub vyprázdní, aby si mohl promluvit s Evou. Ta s ním ale mluvit nechce. Nabízí jí místo ve skupině a slibuje úplně nový styl - fúzi latiny a streetdance. Eva je nerozhodná a chce po něm, ať přivede skupinu do klubu. Skupina ukáže Evě to nejlepší, co v nich je a ona souhlasí se členstvím, má však jednu podmínku a to svého tanečního partnera Luciena. Pokud má být ona součástí skupiny tak i on. Ash po ní chce, aby je naučila salsu. První hodina je hned druhý den ráno.

obrazek
Eviným úkolem je, naučit jej tančit s partnerkou. On chce hlavně znát triky, ale základy jsou základy. Eva jej představí i svému strýci, majiteli klubu. Ten Ashe varuje, že jestli jí něco udělá, tak mu zpřeráží obě nohy. Skupina maká tvrdě a všichni spolu dobře vycházejí. Jen holky se Evy pořád vyptávají na Ashe. Manu jí znovu upozorní, ať se má na pozoru před takovými chlápky.

Ash a Eva spolu hodně trénují a on se snaží, co to jde. Chce to ještě jednu lekci a tak mu Eva zaváže oči a přiměje ho naslouchat svým smyslům a hlavně jí důvěřovat. Když tančí tango, musí tančit srdcem. Mají za sebou usilovné zkoušení, ale stálo to za to.

Eva přiznává, že na něj byla přísná a souhlasí s večeří. Na večeři přijde ale společně se strýcem. Manu vyzve Ashe na souboj v pojídání chilli papriček. Ten to ustojí a stanou se z nich přátelé.

Skupina trénuje v klubu a Manu vidí, že jim chybí základní pravidla salsy - důvěra a vášeň. Vede Bam Bama a snaží se mu vysvětlit, že úlohou muže je vést ženu. Tým je sladěn a Ash a Eva vyráží na romantickou večeři. Ash má však plnou hlavu finále a toho, že Neporazitelní jsou ve městě. Eva chce, aby na to přestal myslet a tak ho vyzve k tanci. Následuje vášnivý tanec a pak i noc.

Následující den jim zavolá skupina The Surge a vyzve je na souboj. Tomu nelze odolat. Oba dva týmy si vedou dobře. Náhle se objeví Vince - lídr Neporazitelných. Eva zatím vyzve Ashe k tanci, ten však odmítne, neboť nechce vypadat směšně. Eva celá bez sebe odchází. Eva chce později vědět, co se stalo a on jen řekne, že ztratil nervy a začíná pochybovat o tom spojení s latinou. Eva mu dá nůž na krk, že se musí rozhodnout. Také skupina má pochybnosti. On jim navíc řekne, že je to předem prohrané.

Eddie tomu všemu nemůže uvěřit. Ash to přece nemůže takhle vzdát. Jak Evou, tak Ashem zmítá chaos. Jediným způsobem, jak to vyjádřit, je tanec a to pořádně naštvaný. Manu se jí snaží utěšit. Další den jde Ash za Evou, ta tam však není. Manu mu řekne, že je posera a ať táhne. Když se tam po chvíli objeví, Manu leží na zemi po infarktu. Odveze ho do nemocnice. Tam se vymění s Evou a odchází se skupinou na závěrečný souboj.

Soutěž se odehrává v samém srdci Paříže v obrovském amfiteátru. Banda tam dorazí moc pozdě a do soutěže není vpuštěna. Soutěžící se utkají a vítězové jsou oznámeni. Vince se s cenou v ruce chopí mikrofonu a zeptá se, zda je ještě někdo vyzývá na souboj. Příběh se uzavírá. Členové si na sebe vezmou šaty prodavačů popcornu, aby se dostali dovnitř. A jde se na věc. Skupina si drží svoje tempo a každou sérii jsou lepší a lepší. Eva zpovzdálí přihlíží jejich výbušné směsi streetdance a latiny. Sudí ohodnotí jejich vystoupení velmi kladně a požádají Vince, aby jim postoupil trofej. Ash a Eva spolu s týmem mají co oslavovat.

Podobné filmy

Co se doma usmaží
(Home Fries) Proč by Luke Wilson zabíjel nepohodlnou svědkyni Drew Barrymore, když se s ní...
dnes 08.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance
(Rosamunde Pilcher: Der Himmel über Cornwall) Charlotte se vrací s dcerou Grace do míst sv...
dnes 10.20
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Deník Bridget Jones
(Bridget Jones´s Diary) Může třicetiletá a ještě svobodná Renée Zellweger najít muže na ce...
dnes 18.00
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 28. 5. 2018 Svátek má Vilém
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz