Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

Střílejte na pianistu Charles Aznavour ve své nejkrásnějąí filmové roli jako pianista Charlie, který nemá ani v povolání ani v lásce přílią ątěstí. Charles pracuje jako pianista v jednom tanečním baru na paříľském předměst 76% 5
76% 5 hlasů
Přehrát ukázku
Zobrazit fotky
Romantický / thriller, Francie, 1960, 85 min., od 12 let, černobílý
Tirez sur le pianiste / Shoot the Pianist / Shoot the Piano Player
DVD od 1.3.2007

fb  Sdílet


Charles Aznavour ve své nejkrásnější filmové roli jako pianista Charlie, který nemá ani v povolání ani v lásce příliš štěstí. Charles pracuje jako pianista v jednom tanečním baru na pařížském předměstí. Jednoho večera hledá v baru útočiště Charlesův bratr Chico. On i jejich další bratr Richard se zapletli s gangstery, ale nakonec s lupem utekli. Proti své vůli se Charlie spolu s nejmladším bratrem Fidem a půvabnou číšnicí Lénou dostanou s podvodníky do střetu.
Uprav informace o filmu

Režie: François Truffaut
Herci: Charles Aznavour, Marie Duboisová, Nicole Berger, Michèle Mercierová, Serge Davri, více...

Komentář k filmu Nedám 5. Je to celé nějaké chladné. Jako by Aznavour byl šachová figurka, kterou někdo pohybuje, aniž se zajímá o to, zda se mi to líbí, nebo ne. Hlavní hrdina je natolik uzavřený, že k sobě nenechá diváka proniknout a tím ani probudit naplno jeho sympatie. Nic to ovšem nemění na tom, že se jedná o kvalitní film a dá-li se na něj i po padesáti letech pořád se zájmem koukat, tak velice kvalitní.
Všechny komentáře k filmu 2+ Napsat komentář k filmu

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film



     

    Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz   Pátek 10. 2. 2012 Svátek má Mojmír
    Vzhled: Standardní vzhledLovestory vzhledSprejerský vzhledRomantický vzhledAdrenalinový vzhledJazyk: CZSKEN
    Pro přidání kulturní akce klikněte zde.
    Kontaktujte nás
    Copyright © 2012 - goNET s.r.o.