fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

70% 1199 hlasů
7 10 1199
film / komedie, krimi, USA, , 100 min., od 11 let
Super Troopers / Broken Lizard's Super Troopers

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:42Dostanou svět zákonů na kolena.
Thorny, Mac, Rabbit, Foster a Farva, jsou poldové z Vermontu, pro něž bratrství v uniformě znamená víc než cokoliv jiného. Rádi ovšem v práci provádějí nejrůznější rošťárny, i když mají tu nejlepší policajtskou školu - trénuje je přece jejich velitel, kapitán O´Hagan. Jenže proti Superpoldům stojí jejich věční soupeři z místní policie a protože tohle město je na dvě policejní jednotky přece jenom malé, začíná boj kdo z koho. Poté, co narazí na mrtvé tělo a podivnou malou opici, Superpoldové vyrážejí do akce, aby dokázali, že bez jejich pomoci se město neobejde. Stejně se však činí i druhá skupina a závod, v němž jde o všechno, začíná...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Já se u toho fakt skvěle bavil...Možná jsem poprvé pochopil jak nekteří jedinci film, který mě příjde naprosto dementní/odporný/trapný mohou hodnotit nejvyšším možným počtem hvězdiček. Nekdy to někomu třeba prostě sedne. Nejde opravdu o nějaký duchaplný příbeh. Uvidíte řadu po sobě nasledujících vtipů o policajtech, který jste z drtivé většiny neslyšeli. Troška se s Kameňákem může jít zahrabat.
Všechny komentáře k filmu 5+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Superpoldové

Pět nadšených superpoldů, vždy v pohotovosti, vyráží do prachu rozpálených silnic! Řidiči jsou celí znepokojení, když je uvidí ve zpětném zrcátku. Ohroženi nařízením státní vlády a právě probíhajícím sporem s místními strážci zákona se superpoldové snaží vyhnout zrušení a ženou se přímo do katastrofy. Celá situace se začíná ještě více komplikovat, když je objevena mrtvola a síť překupníků drog. Superpoldové jdou teď akce a chtějí se vypořádat se zločinem, zachránit své místo u policie a být lepší než místní oddělení... Velitel dálniční policie oznamuje svým podřízeným, že hrozí zrušení jejich oddělení. Nemají prý výsledky a hlavním problémem je, že místní policisté jsou na místě činu často dříve než oni a spory o případy mezi nimi přerůstají velmi často v hádky a rvačky. Brzy nato je u dálnice nalezen karavan s mrtvou ženou a zuřivým prasetem uvnitř. Oba týmy se opět dohadují o jurisdikci, ale nakonec se dálniční rozhodnou nechat případ městským. Jejich šéf jim za to hned vynadá, protože právě to jim v boji o udržení jednotky moc nepomůže. Při dálniční kontrole kamionu jsou dva policisté zamčeni řidičem v nákladovém prostoru. Když je jejich kolegové po dvou hodinách vysvobodí, najdou v krabicích sto padesát kilo marihuany. Policista Králík si večer zabavené porsche půjčí a jede se v něm projet. Bohužel ho chytí jeho kolega Farva, který ho nemá rád, a zatkne ho. Dálniční policista Foster stále uhání strážníka Ursulu Hansonovou. Nakonec se mu to povede a zapadnou spolu do zabaveného karavanu, který stojí na policejním parkovišti. Při milostných hrátkách se jim podaří rozbít postel a pod ní najdou další balíky s marihuanou. Jejich velitel O'Hagan vrací zpátky do služby suspendovaného Farvu, nikdo z ostatních s ním ale nechce dělat, protože je tak trochu šílený. Při obědě se Farva rozčílí a napadne prodavače, takže ho městští strážníci zatknou. To ještě víc ohrozí jejich jednotku, takže je opět stažen z aktivní služby... Foster s Ursulou se stále tajně scházejí. Ona vymyslí, že by mohli na víkendovou party, kde bude i guvernérka, přivézt všechny nalezené drogy, aby se předvedli před ní i před novináři a guvernérka by je pak nemusela zrušit. Ukradnou proto z parkoviště městské policie zabavený karavan a přivezou ho na party. Objeví se tam právě v okamžiku, kdy guvernérka gratuluje šéfovi městské policie Gradymu k úspěšné drogové akci. Ukáže se, že všechny drogy z karavanu už předtím policisté vyndali a tašky, ve kterých původně byly, v něm nechali prázdné s posměšným vzkazem pro dálniční policii. Foster si myslí, že ho Ursula zradila a řekla o jejich nálezu Gradymu, ale ona to popírá. Ukáže se, že je zradil Farva, kterému Grady nabídl práci výměnou za informace. Ursula jim přislíbí pomoc při pomstě místním policistům.


Podobné filmy

Tchán
Činorodý vedoucí údržbář zemědělských strojů si umí zorganizovat práci a rád se plete do z...
dnes 13.10
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Skutečné vraždy: Tři ložnice a jedno tělo
(Aurora Teagarden: Three Bedrooms, One Corpse) Amatérská detektivka Aurora chtěla pomoci s...
dnes 14.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima
Kameňák
Na zámku v Kameňákově je prý ukryt rodinný poklad a objevují se i další překvapivá odhalen...
dnes 14.55
NAHRAT
ZDARMA
Nova
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 20. 10. 2019 Svátek má Vendelín
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz