fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    

76% 5 hlasů
7.6 10 5
romantický, USA, , 90 min.
The Wedding Dress

Režie:
Herci: , , , , , více...

Sladce romantický příběh o svatebních šatech s pohnutým osudem, které změnily osudy několika dvojic.
Hannah se své svatby nedočkala. Až po letech posílá své milované šaty synovci Travisovi na jeho svatbu. Problém však je, že Travis si vybral nesprávnou nevěstu.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Mě ten film přišel zajímavý, jak jedny šaty spojují osudy několika lidí
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Svatební šaty

obrazek
V dobách druhé světové války ušila matka mladé nevěsty krásné svatební šaty na svatbu, která se nikdy nekonala. V den, kdy si je měla nastávající nevěsta obléci na poslední zkoušku, totiž přišla zpráva, že její snoubenec padl v boji. Šaty byly uloženy do kufru v podkroví s nadějí, že někdy v budoucnu si je oblékne jiná mladá nevěsta, které s jejím požehnáním přinesou v její svatební den štěstí. Téměř o půl století později se chystá ke svatbě synovec nešťastné nevěsty, úspěšný fotograf Travis Cleveland. Hodlá se oženit se svou modelkou Cass Hotchkiss, což svědčí o jeho špatném vkusu, pokud jde o ženy, protože Cass je sice atraktivní kráska, ale rozhodně není ideální partnerkou pro život.
obrazek
Tou je spíše jeho schopná a sympatická asistentka Zoe Delano, která ho už dlouho tajně miluje. Travis je však příliš zahleděný do Cass, aby si toho všiml. Pravá povaha modelky se ukáže ve chvíli, kdy si odmítne splnit Travisovo přání, aby se vdala v dávných ručně šitých svatebních šatech. Když je krátce na to ukradeno Travisovo auto i s odmítnutými šaty, dávají se do pohybu zvláštní události, během nichž šaty projdou rukama dalších čtyř párů různých ras, postavení i věku, a jako neobvyklý katalyzátor pomáhají překonat jejich potíže s láskou a zvláštním způsobem mění jejich život.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Neděle 20. 5. 2018 Svátek má Zbyšek
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz