fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

38% 315 hlasů
3.8 10 315
komedie, Itálie/USA, , 93 min., od 10 let
Son of the Pink Panther

Režie:
Herci: , , , , , více...
starNastavit upozornění

V TV televize st. 17.2. Sky Movies Comedy HD 07.00
Sky Movies Comedy HD 07.00
Ukázka
01:06Geniální nešika opět na scéně! Roberto Begnini neomylně kráčí ve šlépějích svého slavného otce.
Zase jednou se arabské královstvíčko Lugaš ocitlo v centru pozornosti celého světa! Aby taky ne, když krásnou a jedinou panovníkovu dceru krátce po jejím návratu ze studií v Americe unesla přímo z paluby rodinné jachty parta bezohledných, všeho schopných lotrů. Jejich požadavky jsou prosté: sto milionů dolarů na účet ve švýcarské bance, a abdikace. Peníze samozřejmě nejsou problém. Ovšem vzdát se trůnu, to je jiná káva, s tím se žádná korunovaná hlava tak snadno nesmíří. A tak se chvíli zdá, že dny nebohé princezny Jasmíny jsou sečteny. Pátrání po ní se sice ujímá momentálně nejpovolanější člověk - inspektor pařížské kriminálky Dreyfus, jenomže co zmůže jedinec proti tak dokonale organizované zločinecké bandě? Pokud by ovšem tím jedincem nebyl geniální pronásledovatel zla všeho druhu, mistr ďábelských převleků a neodolatelný svůdce krásných žen, jakým byl svého času Jacques Clouseau. O něj však bohužel svět už dávno přišel. Nebo že by ne?
Třináct let po předčasné smrti Petera Sellerse se jednasedmdesátiletý Blake Edwards vrátil k Růžovému panterovi, aby podle obvyklého filmařského receptu oživil Clouseaua prostřednictvím jeho nemanželského syna. A Roberto Benigni, jehož si pro tuto roli vybral, skutečně v závěrečném příběhu "panteří řady" neomylně kráčí ve šlépějích svého slavného otce. Po jeho vzoru zdemoluje množství předmětů, zlomí několik dívčích srdcí a málem zničí svého zoufalého nadřízeného.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Mě to prostě bavilo. Hodně mě to bavilo a i když to nedosahuje kvalit filmů se Sellersem, je to rozhodně lepší než předešlé dva výtvory. Takže závěr série je nakonec velice povedený...
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film


logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Sobota 13. 2. 2016 Svátek má Věnceslav
  Vyhrávej v casino.cz    Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz