fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

48% 62 hlasů
4.8 10 62
film / thriller, krimi, záhady, Kanada,
My Daughter's Secret

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:26Jak se má zachovat sedmnáctiletá Jennifer Grant, když její přítel vykradl zlatnictví a postřelil muže? Krýt ho, nebo vše oznámit?
Když sedmnáctiletá Justine Dysert nasedne do auta ke svému příteli Brentovi a jeho bratrovi Reggimu, nemá ani potuchy, jak se během chvíle změní její život. Chlapci zastaví před zlatnictvím, kde pracuje její matka, nasadí si masku a vtrhnou do obchodu. Dojde k přestřelce a zranění manažera obchodu. Jusitn a chlapci zmizí se zlatem a postřeleného muže nechají ležet na podlaze. Justin je na rozpacích, zda říct své matce pravdu, tím pádem pošle svého milovaného přítele do vězení nebo vše zamlčet...
Uprav informace o filmu

+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Tajemství mé dcery

Mladá Justine nastoupí do auta k příteli Brentovi, kterého má doma zakázaného. Hrozně ho miluje. V autě je i jeho bratr Reggi. Než se stihne vzpamatovat, Reggi vytáhne zbraň a vtrhnou s Brentem do zlatnictví. Situace se ale zkomplikuje a Reggi postřelí zlatníka Alberta. Mezitím si ale Justine v autě všimne starý muž a vůz si prohlédne. Justine je všoku a pozvrací se. Reggi jí vysvětlí, že pokud cekne, řeknou policii, že je spolupachatelka. Že jim o zlatnictví všechno řekla. Pracuje tam totiž její matka. Ta byla během přepadení dole v kanceláři a zavolala policii. Brent vysvětlí, že má Reggi potíže a šperky potřebuje kvůli tomu. Obchod je pojištěn, takže nejde o žádnou ztrátu. Vyzná jí lásku a chce, aby si představila, že by šel do vězení. Justine slíbí, že bude mlčet. Reggiho ji vzal s sebou záměrně, aby ji do zločinu namočil. Jinak by časem pochopila, kdo to udělal, a mohla by je udat. Navíc jim o zlatnictví vše řekla, aniž by tušila, k čemu chtějí informace využít. Když přijde matka domů, šokovaná Justine lže, že byla ve večerní přípravce. Matka má strach o postřeleného Alberta. Právě ho operují. Ještě v noci zavolá Justine Brentovi a sejde se s ním. Mluví o Albertovi, kterého právě operují. Je to letitý přítel její matky.


Podobné filmy

Hra
(The Game) Osamělý multimilionář Michael Douglas dostal od svého zhýralého bratra Seana Pe...
dnes 15.55
Nova Cinema
Hráči se smrtí
(Flatliners) Julia Roberts, Kevin Bacon, Kiefer Sutherland, William Baldwin a Oliver Platt...
dnes 22.25
Nova Cinema
Náhlý úder
(Sudden Impact) Clinta Eastwooda poslali pro jeho drsné vyšetřovací metody na dovolenou do...
zítra 21.40
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 11. 12. 2017 Svátek má Dana
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz