fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    Podobné filmy    

54% 818 hlasů
5.4 10 818
film / komedie, USA, , 81 min.
Problem Child

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
00:30Máte pocit, že Dennis a Kevin byli raubíři? Tak to ještě neznáte Prcka!
Když byl Prcek kojenec, odložila ho matka před nějakým domem, aby se ho ujali dobří lidé. Do jeho sedmi let se ho stejným způsobem různé rodiny zbavily už třicetkrát, protože s tímhle raubířem to nikdo nemůže vydržet. Nakonec zakotvil v sirotčinci, a tam jsou na něj krátké jeptišky i psycholog. Vysvobození přinášejí manželé Healyovi, kteří chtějí adoptovat dítě a uvěří "výhodným podmínkám", za nichž je nabízen právě Prcek. Jakmile si ho odvezou, v sirotčinci propukne veselí, novým rodičům však netrvá dlouho, aby pochopili, jaký dáreček to vlastně získali...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Slušná zábava pro celou rodinu, ale bacha at děti si ho nevemou za vzor. :-)
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Ten kluk je postrach

obrazek
Když se Junior narodil, odložila ho matka před jedním domem, aby se ho ujali dobří lidé. Dobře věděla co dělá. Než chlapec oslavil sedmé narozeniny, zbavily se ho stejným nebo velmi podobným způsobem různé laskavé a po dítěti toužící rodiny ještě třicetkrát. Žádná nebyla natolik silná a odolná, aby s ním vydržela pod jednou střechou. Není divu, že se nakonec ocitl v sirotčinci, kde jsou na něj krátcí psychologové i jeptišky. Přestože jeho naděje, že se najde další ochotná rodina, jsou mizivé, zázrak se přece jen stane. To, když se objeví příjemný, ale poněkud bojácný yuppie Ben Healy a jeho poněkud sekernická manželka Flo, kteří chtějí dítě, ale protože Flo nemůže otěhotnět, rozhodli se pro adopci. Ti opravdu uvěří Igoru Peabodymu a všem jeho řečem o skvělém Juniorovi a výhodách, které plynou z jeho adopce.
obrazek
A jakmile novopečení rodiče zmizí s juniorem za humny, propukne v sirotčinci nespoutané veselí. Bena a Flo naopak smích velmi záhy přejde. To když pochopí, co si to vlastně přivezli domů za dáreček. Přesto jsou však odhodláni vytrvat a dobrácký Ben si chlapce, pro kterého připravil nádherný pokojíček, opravdu zamiluje bez ohledu na ty hrozné věci, které neustále provádí. Jenže likvidace útulného a uklizeného domu Healeyových a zranění Benova otce, despotického obchodníka se sportovními potřebami, jsou jen začátkem. A když kočka skončí v nemocnici, dům začne hořet, Junior předvede svou vlastní, poněkud drsnou metodu jak zvítězit ve školním baseballovém poháru a během chvíle promění víkendový výlet v katastrofu, začne i on uvažovat o tom, jestli toho není na jednoho kluka příliš. <>Obrázek nenalezen<> A když si Junior začne dopisovat s nechvalně známým psychopatickým vrahem Martinem Beckem, zdá se, že trpělivost dojde i dobrákovi Benovi. A když Beck uprchne z vězení a unese svého věrného dopisovatele a jeho novou matku, napadne dokonce Bena myšlenka, že by se sháněním stotisícového výkupného nemusel tak moc spěchat a možná by se vůbec nemusel o jejich záchranu pokoušet. Jenže pak najde v Juniorově ložnici důkaz, že ho chlapec přes všechno zlé co provádí miluje. A tak vyrazí ven, aby sehnal peníze, nebo vymyslel způsob, jak Juniora zachránit.


Podobné filmy

Americký ocásek 2
(An American Tail: Fievel Goes West) Život v New Yorku není tak snadný, jak se zprvu zdálo...
dnes 06.30
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Šéfe, vrať se!
A jsou tu zpět - Pepan, Jára, Marcela a řada dalších zlodějíčků a podvodníků všeho druhu. ...
dnes 13.20
NAHRAT
ZDARMA
ČT1
Junior
Arnold Schwarzenegger v roli vědce, který je pro zdar svých výzkumů ochoten i otěhotnět. A...
dnes 13.45
NAHRAT
ZDARMA
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 22. 7. 2019 Svátek má Magdaléna
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz