fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

66% 750 hlasů
6.6 10 750
drama / thriller, USA/Německo, , 101 min.

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:04Mladý zástupce ředitele hotelu Gavin stojí na římse výškové budovy a chce skoncovat se svým životem. V tom se objeví detektiv Hollis a snaží se ho zachránit. Zjistí, že to myslí opravdu vážně a že chce v poledne skočit. Jenže také detektivovi se nedávno zhroutil život, a tak se možná role obrátí a život se pokusí zachránit detektivovi právě Gavin.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Líbilo se mi to "jen" na čtyři, ale myšlenkově mi to konvenovalo- souzněl jsem s tím, a proto dávám 5. Moc pěkný, složitý a smutný jako život. Ten závěrečnej jump mě (coby pravidelného diváka US filmů) překvapil, ale kdyby tam nebyl, tak bych byl zklamanej. Pohřbili by tím všechnu tu opravdovost.
Všechny komentáře k filmu 6+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu The Ledge

Policejní důstojník Hollis nemá šťastný den. Má vážné osobní problémy a teď by měl jít řešit ještě problémy někoho jiného. Jenže na střeše výškové budovy stojí mladý muž Gavin, který se chystá skočit dolů. Gavin zatím nikam nespěchá a tak vypráví policejnímu vyjednavači svůj příběh o tom, jak podlehl kouzlu své sousedky Shauny, která se nedávno s manželem přistěhovala do sousedního bytu. Shodou okolností začala Shauna pracovat ve stejném hotelu jako Gavin. Už na první sousedské návštěvě se projevil manželův náboženský fanatismus, který svazuje a ovlivňuje i Shaunu. Oba muži občas spolu debatovali na toto téma a zjistili, že jejich názory na víru jsou diametrálně odlišné. Gavin pochopil, že Shauna nemůže být po boku takového muže šťastná, což napomohlo jejich vzájemnému sbližování. Jenže zhrzený manžel není žádný hlupák a oběma milencům připravil pomstu vpravdě ďábelskou. Gavin teď stojí před nejtěžším rozhodnutím svého života a Hollis má posledních pár minut na to, aby změnil osudy všech.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Pondělí 18. 6. 2018 Svátek má Milan
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz