fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

60% 949 hlasů
6 10 949
USA, , 102 min.
Three Men and a Baby / 3 Men and a Baby
DVD v trafice 22.11.2009 u tiskoviny Europe Production.
DVD od 26.8.2002 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...

Ukázka
02:16Americká adaptace jednoho z nejúspěšnějších francouzských filmů osmdesátých let.
Tři skuteční muži, kteří sdílejí velký luxusní byt, zažijí jednoho dne skutečný šok. Před dveře totiž kdosi doručil skutečné, živé, a jak se zdá tak v tu chvíli také nevratné nemluvně. V přiloženém dopise prosí nějaká Sylvie Jacka, aby se postaral o jejich malou dcerku. Malý nezvaný host přivádí zpočátku Jacka, Michaela a Petera, naprosto nepřipravené k péči o mimino, k zoufalství. Přestože jim však "mateřské" povinnosti zabírají veškerý čas a značně nabourávají dosavadní zaběhnutý způsob života plný radovánek, vlastních více či méně úspěšných kariér a večírků s přáteli, začínají si na malou Mary zvykat a když se pro ni Sylvie vrátí, zjistí, že jejich životy jsou bez ní podivně prázdné a neuspokojivé. Rozhodnou se tedy pro poněkud neobvyklé a značně radikální řešení.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Dala jsem čtyři hvězdičky, jinak jsem nemohla. Tenhle film jsme zbožňovala už jako malá holka a teď se mi líbí snad mnohem víc. Trio tří skvělých chlápků, kteří jsou sympatičtí, vtipní a hezcí, starající se o malou holčičku. To už slibuje skvělou podívanou a já jsem si to naprosto užila.
Všechny komentáře k filmu 14+ Napiš komentář k filmu a získej netbook nebo tablet

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Tři muži a nemluvně

Ten však jednoho dne nečekaně naruší šokující objev na prahu jejich bytu. Před dveře totiž někdo doručil skutečné, živé, a jak se zdá, tak v tu chvíli také nevratné nemluvně. Zpočátku je miminko přivádí k zoufalství, protože jim "mateřské" povinnosti zabírají veškerý čas a značně nabourávají dosavadní zaběhnutý způsob života, plný radovánek, vlastních více či méně úspěšných kariér a večírků s přáteli. Jenže postupně si na malou Mary začínají zvykat, jejichž život najednou dostává hlubší smysl a když se pro ni Sylvie jednoho dne vrátí, zjistí, že jejich životy jsou bez ní podivně prázdné a neuspokojivé. Rozhodnou se tedy pro poněkud neobvyklé a značně radikální řešení.logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
  Přihlášení
  Registrace


  Vzhledy:
  Vlastni
  Čtvrtek 28. 8. 2014 Svátek má Augustýn
  Vyhrávej v casino.cz   Ušetři na UkažSlevy.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz