fb  Sdílet
   Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Videoukázka    Fotky    

58% 39 hlasů
5.8 10 39
drama, USA, , 95 min., od 15 let
Streets of Gold

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:403 vize, 2 bojovníci, 1 sen. Jejich čas právě nastal.
Alek je imigrant ze Sovětského svazu, který byl svého času talentovaným boxerem, ale z důvodu svého náboženského přesvědčení nebyl vpuštěn do ruského národního týmu. V depresi a bez ambicí potkává dva mladé amatérské boxery. Jakožto jejich trenér je trénuje až k vítězství.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Boxerský film o ruském bývalém šampionovi, emigrovaný do Ameriky, který začne trénovat dva nadějné mladé boxery a záhy připravovat na zápas proti SSSR, který, jak jinak, vyhrají. Se svým námětem nijak nevyčnívá z řad podobných boxerských snímků. Jde o průměr, který ale nabízí pouze příběh. Napětí, či dramatické chvilky se tu zcela postrádají. Při závěrečném souboji je divákovi tak nějak jedno kdo vyhraje. Hlavně, že už to nějak skončí. Film tedy rozhodně nenadchne. Svým ztvárněním se hodí k odpočinku na nedělní odpoledne.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Ulice zlata

Alec Neuman je emigrant ze Sovětského svazu, který hledá v Americe štěstí. Jenže se mu nedaří. Živí se jako pomocná síla v kuchyni a noc tráví tím, že zapíjí svůj promarněný talent a život. V Sovětském svazu byl totiž nadějným boxerem, ale pro jeho židovský původ ho nezařadili do národního mužstva a znemožnili mu účast na olympiádě. Později mu zakázali boxovat úplně. Jednoho dne se ale Alec seznámí se dvěma mladíky, s Timmym a Rolandem. Oba dva jsou typické děti ulic Brooklynu, kteří ale mají boxerský talent. Alec jim nabídne, že je bude trénovat. Chlapci se pod jeho vedením dostávají do národního týmu. Původní Timmyho manažer však nemůže přenést přes srdce, že se jeho bývalému svěřenci pod taktovkou nového trenéra daří, a dojde k incidentu, při kterém je boxer Roland pořezán na zápěstí. Blíží se zápas se Sověty, do kterého tedy může nastoupit pouze Timmy. Dostane se Alecovi prostřednictvím jeho svěřence zadostiučinění?logo horoskopy
logo humor
logo studentka
logo nejhry
logo najdemese
logo sms
logo tvp
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce... Filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
hledat filmy, osoby, kapely, kulturní akce...
    Přihlášení
    Registrace


    Středa 23. 10. 2019 Svátek má Teodor
    Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz